Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Peynir Bıçağı Ahşap Çelik 4 lü SET 720254

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 24 Adet
%40
TL199,99 TL119,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Ahşap + Paslanmaz Çelik 

Adet / Renk / Tasarım : 1 set,  TransForMacion Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 12-13 cm le 3-4,5 cm arasında değişken boylardadır 


Ürün Tasarımı : 4 adet içerir. 1 adet Peynir Küreği, 1 adet iki dişli çatal 1 adet Tam boy dikdörtgen peynir bıçağı 1 adet Tam boy kalp şeklinde peynir bıçağı.

Yüksek Kalite Her bıçak, her peynir bıçağının güçlü, hafif ve dayanıklı olmasını sağlamak için yüksek kaliteli bir bambu ahşap sapa ve paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir.

Kullanımı Kolay : Paslanmaz çelik bıçakların sağlam ve ergonomik tasarımı, yumuşak ve sert peynirleri dilimlemek, kesmek, yaymak ve servis etmek için dengeli ve güvenli bir kenar sağlar.

Temizlemesi Kolay: Daha iyi muhafaza etmek için elde yıkayın, bulaşık makinesinde yıkamayın. Su damlalarını temizlik beziyle silin.

Geniş kullanım alanı : Tüm peynir türleri için idealdir. Her türlü peyniri kesin: sert, , yarı yumuşak, ufalanan.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar