Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Slim Çok Dar Bölge Fırçası 2 ADET 720037

Son 48 Saatte Satılan : 89 Adet
%55
TL123,95 TL55,80


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Blazina Bores Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan TASARIMI , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 23.5 cm 


Ultra ince ve yoğun kıllar : Diş fırçasından çok daha sert olan ultra ince PET kıllarla, en dar boşluklardan bile kir ve tortuları zahmetsizce temizler. Evinizi temiz ve düzenli tutmak istiyorsanız, vazgeçilmez bir temizlik aletidir!

Profesyonel derz temizleyici : İster mutfak lavabonuzda, pencere kolununuz, duş kapısı raylarınız, banyo lavabonuz veya tuvalet kapağınız olsun, ayırma fırçası hepsini ortadan kaldırabilir. Kirin yok edilmesi gereken her şey, oluklu temizleme fırçası her uygulama için mükemmeldir!

Her yüzey için güvenli : Oluklu temizleme fırçamız fayans, seramik, sert ahşap, taş, cam, granit, kuvars ve hatta değerli mermer tezgahlar dahil her türlü yüzey için güvenlidir. Düz fırça başlığı, boşluklara derinlemesine ulaşmak ve lavabo kenarları ve pencere dikişleri gibi köşeleri iyice temizlemek için pratiktir.

Çok amaçlı yarma fırçası : Derz temizleme fırçası dar yerlerde kullanılabilir ve böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Pencereler, sürgülü kapılar, duş kapısı rayları, mutfak lavaboları, banyo lavaboları, tuvalet kapaklarını temizlemek için idealdir. Gerçekten pratiktir! Klima filtrelerinin ve dar pencere çerçevelerinin temizlenmesi için de uygundur.

Sağlam ve uzun ömürlü derz fırçası: Sağlam sap yapısından süper uzun ömürlü naylon kıllara kadar her duş peeling fırçası sert üretilmiştir, eğrilmesinden veya kolayca kırılmasından endişe etmeyin. İster mutfak yüzeylerinde, banyo fayanslarında veya açık havada teras mobilyalarında inatçı lekelerle uğraşın, bu elde tutulan derz temizleme aleti bu zorluğu aşar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar