Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Mıknatıslı Çift Taraflı Cam Temizleyici 717567

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 391 Adet
%46
TL284,95 TL154,95Ürün Özellikleri :

Renk : Resimdeki tasarım birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  

Ölçüler :

ÖNEMLİ : ÇİFT CAM pencerelere uygun değildir. Lütfen BU BİLGİNİN dışında bir kalınlık kullanmayın, aksi takdirde camdan hareket edemez veya düşemez. Temizleme pamuğuna deterjan uyguladığınızdan emin olun. Kullanım sırasında manyetik cam temizleyiciyi yavaşça hareket ettirin, hareket hızı ne kadar yavaşsa temizleme etkisi o kadar iyi olur.

ÇİFT TARAFLI MANYETİK : İki temizleme tarafını birbirine kilitleyen güçlü dahili mıknatıslı manyetik cam silecek, size her yerde kapsamlı bir temizlik sağlar. Bir tarafı hareket ettirdiğinizde, diğeri onu takip eder.

Cama zarar vermeden camı etkili bir şekilde temizleyebilen farklı cam kalınlıkları için tasarladık. süper manyetik ve kolayca düşmez tasarım! Güçlü manyetik kuvvet sağlamak için ABS malzeme, Doğal Lateks, üstün kaliteli NdFeB mıknatıs ile yapılmıştır. Bu Manyetik Cam Temizleyici Silecek, yüksek katlı villa pencere temizliği, üst düzey ofis binaları, otel pencere temizliği, okul sınıfı cam temizliği gibi Yüksek katlı bina camı temizliği için etkilidir.

ÜÇGEN DİP-KÖŞE TASARIMI : Araba silecek sınıfı sıyırıcı malzemeden yapılmış, yumuşak ve aşınmaya dayanıklı, çıkarılabilir, dik açılı sıyırıcı kenar tasarımı, ölü köşe kirlerini çıkarmak kolaydır. Pratik, sağlam, düşmeye dayanıklı ve dayanıklı.

AKSESUARLAR VE MÜKEMMEL TASARIM : 2m ekstra uzun güvenlik ipi, düşmeleri önlemek ve temizleme aralığınızı genişletmek için tasarlanmıştır. Böylece camı temizlemeden önce bileğinize veya korkuluğa bağlayarak düşmeyi önleyebilirsiniz; Güvenliği sağlamak için ortada ellerin sıkışmasını önlemek için güvenli bir mesafe ayrılmıştır. Sıkışma önleyici manyetik bariyer ile donatılmış, kullanımı güvenlidir.

ÖNLEMLER : Pencere temizleyicisinin güçlü mıknatısları olduğundan, yaralanmaları önlemek için lütfen birleştirirken veya sökerken ellerinizin güvenliğine dikkat edin. Birleştirirken ortaya koymayı unutmayın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Bu pencere temizleme aracını yüksek kaliteli ABS malzeme kullanarak geliştirdik. Çift taraflı manyetik pencere temizleyicisi, kullanımı daha güvenli hale getiren iyi mukavemet, yüksek tokluk ve daha güçlü doku özelliklerine sahiptir. İç mekan camları, dış mekan camları ve yüksek irtifa camlarının temizliği için çok uygundur.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar