Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Polikarbon Tabldot Tepsi 6 ADET 720244

%21
TL656,99 TL519,95


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Polikarbon/polikarbonat , polimer adı verilen büyük moleküllerden oluşan bir plastik malzemedir. Genellikle şeffaf veya opak olarak üretilir ve birçok endüstriyel ve ticari uygulamada kullanılır. Polikarbonatın özellikleri arasında yüksek darbe dayanımı, yüksek sıcaklık dayanımı, hafiflik ve esneklik yer alır. Bu özellikler nedeniyle, polikarbonat birçok alanda kullanılır, örneğin güneş panelleri, cam yerine kullanılan yapısal malzemeler, otomobil farları, iç dekorasyon malzemeleri ve tıbbi ekipmanlar gibi birçok alanda tercih edilir.
Materyal : Polikarbon

Adet / Renk / Tasarım : 6 Adet  TransForMacion  olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bunları da aldılar