Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Bulaşık Kurutma Örtüsü NanoFiber Dry-Mat 720041

Son 48 Saatte Satılan : 1 Adet
%51
TL165,95 TL82,00


Tükenmek Üzere


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : NANOFIBER kumaş 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion dry-mat Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  35x45cm


DRY-MAT Nanofiber Bulaşık Matı Ultra Emici Bulaşık Örtüsü mutfakta pratiklik ve hijyen arayanların vazgeçilmez bir yardımcısıdır.

Nanofiber teknolojisi sayesinde üretilen bu örtü, bulaşıklarınızı hızlı bir şekilde kurutmanıza yardımcı olur.

Ultra emici yapısı sayesinde suyu anında emer ve bulaşıklarınızın üzerindeki nemin hızla buharlaşmasını sağlar. Mavi renkli tasarımı ise mutfak dekorasyonunuza şıklık katar ve kullanım kolaylığı sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar