Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 420+70 ADET Accord Oluklu Bulaşık Süngeri

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL874,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 420 Adet +70 Adet hediyeli olarak toplam 490 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 490 Adet, TransForMacion adına  Accord tarafından üretilen, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamamnız için birebir gönderiyoruz

GENİŞ KULLANIM ALANI : Mutfakta, banyoda, garajda, bulaşıkları, tencereleri, arabaları, camları, masaları, lavaboları ve çok daha fazlasını yıkamak için bile kullanılır.

İki tarafı farklı malzemeler sayesinde kiri kolay ve hızlı bir şekilde ovalar ve kokuların giderilmesine de yardımcı olur.
Az bir deterjanla bile kolayca köpürür, kullanımı kolay ve kurudur.
Uygun boyut ve özel şekil, rahat tutuş sağlar.

Temizliği Daha Kolay ve Hızlı Hale Getirin – Sürekli Sünger Değiştirmeden Bulaşıkları yıkayın, kapları ovun, yerleri yıkayın ve ocak üstlerini ve çalışma yüzeylerini temizleyin.

Koku ve Bakteri Toplamaz – Ailenizi Güvende Tutar Doğal bir malzemeden yapıldığı için bu süngerler ne kadar kullanırsanız kullanın mutfağınızda kötü kokuları toplamaz. Onları temizleme zamanı geldiğinde, bulaşık makinesine güvenle koyabilirsiniz.
Gerçekten uzun ömürlüdür. Her bir sünger, mutfağınızda, banyonuzda veya arabanızda, kurumuş kalıntı içeren bir tabakta sert bir şekilde ovalarken bile, dağılmadan aylarca zorlu, günlük kullanıma dayanabilir.

İNANILMAZ OVMA GÜCÜ: Her Bulaşık süngerinin iki yüzü vardır: yumuşak, emici bir sünger ve sert, sert bir ovma pedi. Bu, bulaşık yıkamak, tencere ovmak ve duvarları, zeminleri ve çalışma yüzeylerini temizlemek için daha az zaman harcayacağınız anlamına gelir.

ÇİZİLMEDEN TEMİZLİK: Pencereler, yapışmaz tavalar ve pahalı cam eşyalar gibi hassas eşyalarda bile, çizilmez yüzeyinin herhangi bir iz, çizik veya iz bırakmayacağını bilerek güvenle kullanabilirsiniz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar