Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Ahşap Sopalı Yaprak Tırmığı 716523

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet

  Tükendi!  
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.  

Materyal :Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.

Ne alacaksınız ? : 235 GR + 50 X 45 cm ölçülerinde, 24 dişli , 117 cm uzunluk x 2,5 cm çap ahşap sopasıyla birlikte gönderiyoruz

Uç kısmına, standart uzatma sopası takılarak kullanılır ve sopayla birlikte gönderilir.
Hafif yapısı, ergonomik kullanımıyla bahçe yaprak, taş, toprak vb temizlikte idealdir.
Sırtınızı bükmeden yaprakları verimli bir şekilde toplayın.Çimlerdeki kalıntıları tırmıklamak ve temizlemek için idealdir.

ÇOK FONKSİYON - Bahçe tırmığı, bitki besleyicinin köklerine zarar vermeden çalıların altına ve çiçeklerin arasına veya bir sebze bahçesine kolayca yerleştirilebilir. Bahçeler, yapraklar, çimenler, suni çim ve ot tırmığı için mükemmel olan yaprak ve çam kozalakları toplamak için harika çalışıyor. Tırmığı çalıların altına, çiçeklerin arasına veya bir sebze bahçesine yerleştirmek kolaydır ve bir daha asla avluya eğilmek zorunda kalmazsınız.

ÇOK FONKSİYONEL -HAFİF VE KOMPAKT - Bu yaprak tırmığı, bahçenizin etrafında ve arabanız ile yaprakların toplanma eğiliminde olduğu kaldırım arasında çok hafif ve manevra kabiliyetine sahiptir ve 24 diş , yaprakların sıkışmaması için sağlam ve yeterince yakındır.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar