Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Yedek Bıçak Halı Falçatası Katlanabilir Maket Bıçağı 30 ADET 719882

21 Nisan 23:59'a Kadar İndirimli Son 7 Günde Satılan : 45 Adet
%59
TL267,95 TL110,11


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


BU ÜRÜN SADECE 30 ADET YEDEK BIÇAKTIR. ANA MAKİNE ÖRNEK AMAÇLIDIR VE ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Ürün Özellikleri :

Materyal : Karbon Çelik 

Adet / Renk / Tasarım : 30 Adet, TransForMacion  olarak tasarladığımız, resimde yer alan SK5 modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 31 x 19 x 61 mm 


Çoğu standart, HALI FALÇATASI veya katlanır maket bıçağı olarak bilinen bıçaklara uyumlu standart boyuttadır ve kutu kesicileriniz için kutu kesici bıçakların yedekleri kadar mükemmeldir. Ve bıçak ucunun her iki ucu da kullanılabilir, 100 bıçak 200 bıçağın işlevine eşdeğerdir.

Yüksek Kalite : Bu kutu kesici bıçaklar SK5 karbon çeliğinden, yüksek mukavemet ve iyi tokluktan dövülmüştür. Jilet, çok keskin ve kesme işini kolaylıkla tamamlayabilen üç katmanlı ince öğütücü bir yapıdır. 50° bıçak ucunun kesme kuvveti güçlüdür. Keserken temas yüzeyi eşit şekilde gerilir ve ucun kırılması kolay değildir.

ÇOK ALANDA KULLANIM : Süper keskin ve dayanıklıdır ve karton, deri, halı, ip, bant, fotoğraf, kupon, kağıt, KARGO paketlerini kesmek için kullanılabilir. İnşaat, depo, garaj, mağaza ve ev kullanımına uygundur.

ÇEŞİTLİ UYGULAMALAR İÇİN KULLANIM - Ağır hizmet bıçağımız uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Yapmanız gerekebilecek çeşitli farklı işler için kullanılabilir. Kağıt, halı, plastik, karton, kumaş, çanta, deri, PVC, alçı duvar ve çok daha fazlasını keser.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar