Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Makas Ustura Organizer AHŞAP 720316

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 12 Adet
%27
TL589,95 TL429,95Ürün Özellikleri :

MAKAS VE DİĞER AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Ahşap

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Absolute Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan GOLD rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 20.2 x 13.2 cm 

Bu makas tutucu tepsi ile 5 makas kapaitesine sahiptir. Berber makaslarını düzenlemek için bir şeyler arayan Salon stilistleri için ideal bir araç.

Profesyonel Makas Düzenleyici --- Aletlerinizi düzenli bir şekilde tutabilir.

Makasın yerinde kalması için oluklu tepsiyi tamamen açın, makası yalnızca tek elinizle kolayca içeri alın veya çıkarın. Yalnızca 1 eli serbest olan ve diğer eli saçını tutmaya ihtiyaç duyan kuaförler için mükemmel bir alet.

Yandan bakıldığında her türlü yayın bir araya toplanmış bir müzik notası gibi görünüyor. Saç şekillendirme bir sanattır ve kuaförlerin aleti de tıpkı Segbeauty makas tutucumuz gibi zarif bir sanat eseri olmalıdır.

Kişisel ev, kuaför vb. için uygundur.

SAÇ KESME MAKASI TUTUCU - Çok fazla yer kaplamayan ve mağazanızı temiz ve düzenli tutmayan iyi bir saklama aracı.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar