Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Penseli Çıtçıt Seti 200 lü Paket 720332

Son 48 Saatte Satılan : 343 Adet
%24
TL124,95 TL94,95


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Metal 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet tabanc a, 200 adet çıtçıt modeli , TransForMacion  olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

200 adet 4 model her modeln 50 şer adet bulunmaktadır. Çıtçıtlar bittiğinde kolayca bulabilir (9.5mm)  ve tekrar kullanabilirsiniz. 

1 bölmeli şeffaf saklama kutusu bulunmaktadır, bu bölmeleri çıkarılabilir tapalarla ayırın Böylece ihtiyacınız olan bölmeyi hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Malzemelerden ürettik : Toka ve pense yüksek kaliteli mühendislik plastiğinden yapılmıştır ve tokanın yüzeyi toksik olmayan, kokusuz ve dayanıklı nikel içermeyen bir kaplama işlemiyle işlenir.

Kullanışlı Depolama Tokalarımız ve penselerimiz bir saklama kutusuyla birlikte gelir, tokaları kutuda sıralayabilir ve saklayabilirsiniz ve bunları kullandığınızda sıralamak ve almak çok kolaydır.

KULLANIMI KOLAY olarak tasarladık : Düğme penselerimizin kullanımı kolaydır. Kumaşı delmek için düğmenizi alete yerleştirmeniz ve tutamağa basmanız yeterlidir. Düğme size seçtiğiniz maksimum kumaş veya malzeme miktarını gösterir.

Geniş Uygulama Yelpazesi Düğme pense seti, profesyonel terziler veya yeni başlayanlar için idealdir ve deri el sanatları, el çantaları, giysiler, deri kayışlar, ceketler, kot pantolonlar,, diğer dikiş projeleri ve daha fazlası için yaygın olarak kullanılır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar