Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Nano Saç Boya Karıştırıcı 2 adet Absolute Professional 720066

Son 48 Saatte Satılan : 247 Adet
%53
TL153,95 TL72,00


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Materyal : Nano Plastik 

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Blazina Bores Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 18 cm 


Yumuşak kavrama sapı kaymaz ve kullanımı rahattır.

Kullanımı Uygun : Saç boyasnın hızlı bir şekilde karışım haline gelmesini sağlayabilir Bu el çırpıcısı sadece saç boyasını karıştırmak için harika bir araç değil, aynı zamanda sosları, sosları ve yumurtaları çırpmak için mükemmel bir mutfak çırpıcısıdır; çırpıcının kompakt boyutu tek elle kullanım için mükemmeldir, macunları karıştırmak veya karıştırmak için kullanılabilir. sıvılara benzer ve onları hızla karışıma dönüştürebilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar