Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12 Renk Hızlı Saç Boyayıcı Tebeşir Geçici 718213

Son 48 Saatte Satılan : 158 Adet
%33
TL329,95 TL219,95Ürün Özellikleri :

ÖNERİ :  Ürün hafif yağlı konumdadır. Uyguladıktan sonra en az 10 dk kurumasını ve rengin oturmasnı bekleyerek işlevselliğini arttırın.

NE GÖNDERİYORUZ ? 12 ADET / 12 RENK, 10 x 2,5 cm boyutunda, TransForMacion Landon Design olarak ürettiğimiz saç tebeşirini gönderiyoruz

NE FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ ? Dakikalar İçinde Saç Rengini Değiştirin, Bu saç tebeşir tarağı ile her gün çeşitli saç rengini değiştirebilir, kendinize güzel ve benzersiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tüm saç renklerinde, hatta koyu saçlarda bile iyi çalışır.
Toksik Olmayan ve Güvenli: Saç tebeşiri toksik değildir, alerjik değildir ve suda çözünür, boya kullanımına kıyasla saçı hasardan koruyabilir.

Kolay Uygulanabilirlik: Farklı görünümler oluşturmak için tek başına veya diğer renklerle karıştırılabilen 12 farklı renkte saç tarağı ile birlikte gelir. Sadece renginizi seçin ve saçınızı tepeden tırnağa ovalayın, ellerinizi kirletmeyin. Normal şampuan ve su ile kolayca yıkayın.

Yaygın Kullanım: Biraz eğlenceli ve canlı bir şey denemek istediğinizde iyi. Günlük kuaförlük, cosplay, tema partisi,sahne performansı vb için mükemmeldir. 5 yaş ve üstü için harika bir Doğum Günü hediyesi.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsinizBunları da aldılar