Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 SET Geçici Saç Tebeşir Tarak Renklendirici Seti 12 Renk Landon Design

Son 48 Saatte Satılan : 23 Adet
TL1.092,11


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri :

NE GÖNDERİYORUZ ? 6 SET X 12 ADET / 12 RENK, 10 x 2,5 cm boyutunda, TransForMacion Landon Design olarak ürettiğimiz saç tebeşirini gönderiyoruz

NE FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ ? Dakikalar İçinde Saç Rengini Değiştirin, Bu saç tebeşir tarağı ile her gün çeşitli saç rengini değiştirebilir, kendinize güzel ve benzersiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tüm saç renklerinde, hatta koyu saçlarda bile iyi çalışır.
Toksik Olmayan ve Güvenli: Saç tebeşiri toksik değildir, alerjik değildir ve suda çözünür, boya kullanımına kıyasla saçı hasardan koruyabilir.

Kolay Uygulanabilirlik: Farklı görünümler oluşturmak için tek başına veya diğer renklerle karıştırılabilen 12 farklı renkte saç tarağı ile birlikte gelir. Sadece renginizi seçin ve saçınızı tepeden tırnağa ovalayın, ellerinizi kirletmeyin. Normal şampuan ve su ile kolayca yıkayın.

Yaygın Kullanım: Biraz eğlenceli ve canlı bir şey denemek istediğinizde iyi. Günlük kuaförlük, cosplay, tema partisi,sahne performansı vb için mükemmeldir. 5 yaş ve üstü için harika bir Doğum Günü hediyesi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar