Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Tereyağı Bıçağı Peynir Helva Paslanmaz Çelik 2 ADET 719999

Son 48 Saatte Satılan : 107 Adet
%47
TL273,95 TL145,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Paslanmaz ÇELİK 

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion  olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  16 CM X 1 CM 

Paslanmaz çelikten yapılmış bir bıçak olup tereyağı ve peynir gibi yayılabilir gıdaları kesmek için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik, dayanıklı ve paslanmaz bir malzeme olduğundan, mutfak eşyaları için ideal bir seçimdir.
Bu tür bir bıçak genellikle yayılabilir gıdaları kolayca kesmek ve yaymak için tasarlanmıştır. hafifçe kavislidir, böylece kullanımı daha kolay ve etkili hale gelir. Paslanmaz çelik malzemesi, bıçağın uzun ömürlü olmasını sağlar ve ayrıca hijy enik bir seçenektir, çünkü paslanmaz çelik kolayca temizlenebilir ve bakteri barındırmaz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar