Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Savino 24 Adet Kumaş Gözlük İpi

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL82,10


1 İŞ GÜNÜ


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 24 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk SİYAH birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Ne alacaksınız ? : 24 adet gözlük kordunu (gözlük ürüne dahil değildir)

Ölçüler : 62 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI :Taşınabilir. inanılmaz esneklik, gözlükler gözlük kutusunda tutulurken mükemmel bir saklama sağlar. Ofis çalışanları, Balık tutma, yelkencilik, kürek çekme, yürüyüş, avcılık, atıcılık, koşma, bisiklete binme, araba kullanma, motosiklet-bisiklet kullananlar vb


AKTİF İNSANLAR İÇİN :Bu gözlük bandı, gözlük veya güneş gözlüğü sahibi olan herkes için idealdir. Güneş gözlüğü kordonu, güzelliği ve stili işlevsellikle birleştiren siyah renkte mevcuttur.

GÖZLÜĞÜ YERİNDE TUTUN :Boyun askısı 62 cm uzunluğundadır ve istediğiniz kadar sıkı veya gevşek bir şekilde ayarlanabilir.  Boyun bağı tarzı gözlük tutucuyu kullanmadığınız zamanlarda boynunuza asın ve güneş gözlüklerinizi bir daha asla kaybetmezsiniz.

KONFORLU, DAYANIKLI, AYARLANABİLİR: Gözlük ipi , güçlü ve yıpranmayan maksimum güç  için yüksek kaliteli naylon ve spandeks karışımı malzemeden yapılmıştır. Yumuşak malzeme ve hafif tasarım doğal olarak rahattır, bu nedenle hassas cilde sahip kişiler için güvenlidir. Sadece moda gözlük aksesuarı değil, aynı zamanda tamamen pratiktirler.

TEK BEDEN HERKESE UYGUN : Her gözlük tutucusu, kafa şeklinize ve bedeninize daha iyi uyması için sıkmak veya gevşetmek için ipte kolayca yukarı ve aşağı kaydırılabilen yuvarlak bir plastik ayarlayıcıya sahiptir ve dokuma elastik bant malzemesi, esnemesini sağlar Bu aynı zamanda gözlük tutucu kayışının bebekten çocuklara ve yetişkinlere kadar her yaş için uygun olduğu anlamına gelir.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar