Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Çocuk Plaj Çantası 720260

%67
TL259,99 TL85,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Polipropilen  1,9 mm esnek

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion   Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 27 x 17 x 10 cm


Dayanıklı Saklama Çantası: Çocuklar için tasarladığımız plaj çantalarının temizlenmesi kolaydır. Tekrar kullanılabilir, geri dönüştürülebilir ve yıkanabilir. Bunları bir gömlek, bardak, doldurulmuş hayvan, oyuncaklar, kitaplar, güneş gözlüğü, havlu ve diğer şeylerle doldurabilirsiniz.
Tüm Durumlar İçin Sevimli: İç veya dış mekan için idealdir. Düğünler, doğum günü partisi, tatil partileri, plaj, oyuncak. gibi çeşitli durumlarda kullanılabilir.

Çok yönlüdür ve bir market çantası, hediye sepeti, oyuncaklar için saklama sepeti, nedime çantası, plaj çantası, alışveriş çantası, banyo çantası, alışveriş çantası, meyve ve sebze sepeti olabilir bebek partileri ve diğer şenlikler için bir hediye çantası veya küçük kızlarınız için günlük bir çanta

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bunları da aldılar