Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Nano Komedon 4 lü Set Çelik Absolute Professional 720383

22 MAYIS 23:59'A KADAR İNDİRİMLİ ! 
TÜM KAMPANYALI ÜRÜNLER BURADA 
Son 48 Saatte Satılan : 554 Adet
%50
TL115,95 TL57,95


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Paslanmaz Çelik - ortalama kullanım ömrü 50 yılı bulabilir 

Adet / Renk / Tasarım : 4 Adet, TransForMacion Nano Absolute Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 12 cm


TransForMacion, mükemmel kombinasyon 4 üı 1 arada siyah nokta ve akne temizleme aracı, çenenizde, yanağınızda, alnınızda ve burnunuzdaki siyah noktaları, beyaz noktaları, sivilceleri, lekeleri, kıymıkları ve sivilceleri kolayca gidermenize yardımcı olabilir.

KAYMA ÖNLEYİCİ TASARIM : TransForMacio'un elmas şeklindeki doku tasarımı, onu daha sıkı ve kaymaz bir şekilde tutmanıza olanak tanır ve doğru tamamlamayı sağlamak için basıncı daha iyi kontrol etmenize yardımcı olur.

PREMIUM MALZEMELER - Paslanmaya dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmış, hassas yoğunluk çok güçlü ve dayanıklıdır, kırılgan değildir, bunları süresiz olarak kullanabilirsiniz.

Çok işlevli güzellik aracı - Sahip olmaya değer sivilce giderme kitleri, yalnızca parmaklarınızla elde edemediğiniz siyah noktaları çıkarmanıza yardımcı olabilir. Güzellik rejiminizde buna kesinlikle ihtiyacınız olacak!

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsinizBunları da aldılar