Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Mıknatıslı Berber Kuaför Tezgahlığı Kaydırmaz 720312

Son 48 Saatte Satılan : 12 Adet
%28
TL1.078,95 TL775,75


Aynı Gün Kargo


Ürün Özellikleri :

Makineler/aletler ve diğer benzeri AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Silikon kauçuk 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Absolute Professional Nano Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 45 x 30 cm - kalınlık 0.6 cm

Bu üründe 4 adet, tıraş makinelerini dik tutabilmeniz için mıknatıs bulunmaktadır. 

Berber/Kuaför/Güzellik merkezleri Tezgah ve Çalışma Tezgahı Koruyucusu: Bu berber tezgahlığı, saç kesme makinelerini, fırçaları, makasları, fincanları, mutfak eşyalarını veya kahve makinelerini yerleştirmek için güzel, yumuşak ve dayanıklı bir alan sağlar, istasyonunuzu ve tezgahınızı hasarlardan, lekelerden ve dökülmelerden korur. Barları ve masaları temiz tutmak için tasarladık.

Aynı anda birden fazla şekillendirme aletini tutmak için, ancak salon şekillendirme istasyonunuza sığacak kadar kompakt, hatta hareket halindeyken yanınızda seyahat etmek için. Tüm aletlerinizin doğru yerde olması istasyonunuzu organize etmenizi daha kolay ve hızlı hale getirir.

Temizlemesi Kolay ve Uzun Süre Dayanır: İyi esneklik, iyi aşınma ve suya dayanıklılık ile yüksek kalitede üretilmiştir. Üzerine bir şey dökülürse, durulayın ve havayla kurutun. Kokuya, lekeye karşı oldukça dayanıklıdır.

Çok Amaçlı: Berberler, Barlar, Kahve Makineleri, Mutfaklar, Yemek Masaları, dökülme paspasları için mükemmeldir. Tüm ihtiyaçlarınızı bir mata sığdırır. Eşsiz dış tasarımının barınız ve masanızla eşleştirilmesi kolaydır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar