Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Iconic 25X9 CM Körüklü Pembe Lavabo Gider Açıcı Pompa

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL137,70


1 İŞ GÜNÜ


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki PUDRA Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  

Materyal : Plastik tutma sapı + Kauçuk-silikon pompa 

Ölçüler : 25 cm uzunluk x 9 cm pompa alt çapı - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 2 parçaya ayrılabilir ve kolay saklama için ideal tasarıma sahiptir.

GÜÇLÜ EMİŞ GÜCÜ – Güçlü pompa sayesinde güçlü emiş gücü ile tıkanıklıkları ve kiri giderir | Güçlü vantuz sayesinde birkaç basıştan sonra serbest kalır.

YAVAŞ VE ENGELLİ KANALLARI TEMİZLİYOR : Yavaş akan duşlar ve banyolar yaygın bir sorundursorundur,. Duş tekneniz, lavabonuz doluyken bile giderin üzerine uygulayın ve birkaç pompa içinde tıkanmanın nedeni ortadan kalkacaktır.

BLOKAJLARI HIZLI TEMİZLER - Büyük açıklığı tıkanmış tapanızın üzerine yerleştirin ve 2-3 (TIKANIKLIĞA GÖRE) pompalayın. 10 saniye içinde diğer pompa türlerinden daha fazlasını temizleyeceksiniz.

Güç, pompayı, üzerindeyken körüğü aşağı doğru bastırmanızdan gelir ve sıkışan havayı fiş deliğinden aşağı itmeye zorlar. Bu, geleneksel bir pompa aynı yöntemdir, ancak çok daha büyük (8x) hava hacmi aşağı doğru bastırılır.

KOLAY TEMİZLEME : İşiniz bittiğinde çamaşır suyu ile püskürtün ve musluk/duş altında yıkayın.

KOKULARI ÖNLER – Banyo veya mutfaktaki tıkanıklıkları ve kokuları kolayca gidermek için mükemmeldir.

Bu benzersiz pompa, tıkanıklıkları gidermek için hava yerine su kullanır. Akordeon tasarımı, tipik bir pompadan 8 kat daha fazla kuvvet için her itişte güçlü bir basınç ve her çekişte güçlü bir vakum oluşturur.

Geleneksel pompalardan farklı olarak, lavabo hatlarının U-bükümü veya atık hatlarına derinden sıkışmış tıkanıklıkların ötesindeki birikintileri çıkarmak için tüm kanalizasyonlara uyan yumuşak, esnek bir körük içerir.

Bu pompa kullanımı sadece kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda tekrar tekrar kullanılabilir, bu nedenle uygun maliyetli bir seçenek sunar. Tesisatçıyı aramadan kendin yap çözümümüzü tercih edin ve işi çok daha ucuza halledin.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar