Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Oto Yıkama Fırçası 2 ADET Michigan Hortum Girişli 719719

ONESTEP DIAMOND Son 7 Günde Satılan : 492 Adet
%53
TL181,95 TL84,95


ONESTEP DIAMOND SEPETTE ANINDA %20 İNDİRİM. 6-23 adette %10 , 24 ve üzeri adette anında %20 indirim alırsınız. Daha yüksek adetler için bilgi alın

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Michigan Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan MODELİ , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz .RENKLER değişkenlik gösterebilir.
 

Boyanızı koruyacak kadar yumuşak, kiri çıkaracak kadar güçlü!
Güçlü işlev, mükemmel araba yıkama yardımcınızdır. Diğer fırçalardan farklı olarak HORTUM GİRİŞİ ile donatılmıştır, Kıllar ayrıca yumuşak materyalden yapılmıştır, temizleyici ile kolayca daha da yumuşar, arabanızı temizlemek için mükemmeldir.
Oto yıkama fırçasının üstün özellikleri sadece otomobillerde değil, karavanda, römorklarda, kamyonlarda, atellerde, teknelerde, havuzlarda da kullanılır.
Temizlik sırasında rahatsız edici çizikler oluşturmadan yüzeyi korur.
Çizilmez ve Tüy Bırakmaz: Yumuşak, tiftiksiz, Süper yumuşak fırça teli, güçlü yüzey temizliği sağlar. Araba boyasını bozmadan toz ve kiri temizlemeyi sağlar. Yeniden kullanılabilir ve yıkanabilir.
Ultra ince tüy uçlu polipropilen kıllarımız her türlü yüzeyi nazikçe temizler ve en üst düzeyde çiziksiz deneyim sağlar.
Bu fırçanın benzersiz tasarımı, ulaşılması zor noktalara ulaşmak için neredeyse her açıda kullanılabildiğinden maksimum erişim ve üstün temizleme yetenekleri sunar.
Asitlere, ısıya, kimyasallara ve solventlere karşı oldukça dayanıklıdır.
Dayanıklı araba temizleme fırçası, kıllar daha iyi esnekliğe sahiptir, kolayca deforme olmaz.
Standart erkek dişli süpürge uzatma sopalarına takılabilir

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar