Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Doğal Güderi Bez 50X70 CM 720146

Son 48 Saatte Satılan : 3 Adet
%36
TL199,95 TL126,99


Tükenmek Üzere


Ürün Özellikleri : 

Ölçüler : 50 x 70 cm (DOĞAL OLDUĞUNDAN kumaş düzensiz şekillidir ) -  

GENİŞ KULLANIM ALANI : Emici güderi kumaş, otomobil ve araç (camlar, gövde, iç mekanlar) için araba havlusu (araba yıkama kurutma havlusu) olarak kullanılabilir. Teknede, enstrümanda, kamera merceğinde, bilgisayar ekranında vs. de kullanılabilir. Doğal güderi kumaş, süper emici özelliğiyle yaygın olarak bilinir ve araba için harika güderi bezi olarak tanınır.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Sentetik elyafların aksine, bu doğal güderi bez, çizilmez ve süper yumuşak, büyük esneme özelliğine sahip koyun derisinden yapılmıştır. Bu güderi araba havlularının emme kapasiteleri, büyük miktarda suyu emmek ve tutmak için önemli ölçüde daha da geliştirilmiştir. Arabanızda su izi bırakmadan tüy bırakmayan bir parlaklık sağlar.

ÜRÜN UYGULAMALARI: Bu araba deri güderi çok yumuşak ve emicidir. Doğal güderi kumaşın birçok uygulaması vardır. Emici güderi kumaş, otomobil ve araç (camlar, gövde, iç mekanlar) için araba havlusu (araba yıkama kurutma havlusu) olarak kullanılabilir. Teknede, enstrümanda, profesyonel kamera merceğinde, kamera merceğinde, bilgisayar ekranında vs. de kullanılabilir. Doğal güderi kumaş, süper emici özelliğiyle yaygın olarak bilinir ve araba için harika güderi bezi olarak tanınır.

ÜRÜN MALZEME: Araba için bu deri güderi kumaş, yumuşak ve dayanıklı hale getirmek için derin deniz morina yağı ile tabaklanmış hakiki koyun derisinden yapılmıştır, bu nedenle genellikle birkaç yıkamadan sonra kaybolan hafif bir balık kokusuna sahip olmanız normaldir. Büyük emici özellikleri nedeniyle, güderi bezi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

ÜRÜN BAKIMI: Güderiyii ilk kez kullanmadan önce, durulama suyunun sarı tonu kaybolana kadar ılık sabunlu suyla iyice yıkamanız gerekir. (Yağ giderici sabun veya sert kimyasallar KULLANMAYIN) Araba temizliği için her kullanımdan önce güderi temiz su ile durulanmalı ve tamamen sıkılmalıdır. Her kullanımdan sonra güderi temiz sabunlu suyla iyice yıkanmalı, durulanmalı ve temizlenene kadar tekrar tekrar sıkılmalıdır. Bir güderi kurutmak için doğrudan güneş ışığından uzağa asın.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar