Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Şeffaf French Akrilik Tırnak 24 Adet Solingen 720365

Son 48 Saatte Satılan : 111 Adet
%56
TL179,95 TL80,00
MAKYAJ ÜRÜNLERİ VE DEKOR AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Ürün Özellikleri :

Materyal : Akrilik 

Adet / Renk / Tasarım : 24 Adet değişik boyalrda ve yanında çok rahat yapıştırabilmeniz için "TAK ve ÇIK" sloganımızla, 24 adet yapışkan,  TransForMacion Solingen Professional olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı ve ŞEFFAF rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz


YENİ TASARIM, YENİ MATERYAL : Artık şekillendirmesi çok doğal, anında tırnağa yapışıyor, şekillendirme ve yapıştırma için çok zaman kazandırıyor. "Tırnak ucu çok kavisli ve kalın, doğal tırnağa yapıştırılması çok zor" sorununu çözmek için elimizden geleni yaptık.

En Yeni Ekstra Uzun Boyutlar - Bu uzun tırnak uçlarını yalnızca şekil açısından değil aynı zamanda boyut olarak da geliştirdik. İhtiyaçlarınıza göre kolayca şekillendirebilir ve uzunluğunu kesebilirsiniz.
Yüksek Kaliteli akrilik Malzeme : Büyük miktarda 24 adet, yaklaşık 2-3 hafta dayanacak kadar kalın ve sağlam olan çevre dostu, yüksek kaliteli Akrilik malzemeden yapılmıştır. Dahası, toksik değildir, kokusuzdur, tırnaklarınıza zarar vermez, size güvenli ve rahat bir manikür deneyimi sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz
Bunları da aldılar