Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion More 250 Tıraş Unisex Palm Bazlı Doğal Tıraş Sabunu

SON 48 SAATTE SATILAN : 96 Adet
Barcode: 7430000716264
%44
TL48,95 TL27,45


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Özellikler :  Genel olarak BERBER TIRAŞ SABUNU olarak geleneksel olarak bilinir.

Ne alacaksınız ? : 140 gram paket

GENİŞ KULLANIM ALANI : Erkeklerde sakal, saç, göğüs, bayanlarda bacak, bikini bölgesi, koltuk altı vb yerlerde UNİSEX kullanım sunar. Elle dahi sürülebilir ve köpürür.

TIRAŞ SABUNUN FAYDALARI: Sabunun kullanım amacı, daha temiz bir kesim sağlamak için üretilen doğal yağı çıkarmaktır. Tıraş sabunu, kremden daha kalın ve daha uzun süre dayanan bir fırça ile zengin, kremsi bir köpük ve koku üretir. PALM bazlı tıraş sabunu koruyucu ve yumuşak bir köpük oluşturur ve pürüzsüz ve tahrişsiz bir tıraş için her tıraş bıçağını yağlar. Sizi şimdiye kadarki en yakın tıraşla bırakır. Bu yumuşak sabun herhangi bir jilet, ustura ve en sevdiğiniz fırça ile kullanılabilir.

PALM YAĞI içeren özel formülüyle, doğanın gücüyle daha yakın bir tıraş, daha sağlıklı bir cilt ve daha az tahriş elde edin. Cildinizi mahvedebilecek sert toksinler ve ucuz kimyasallar olmadan pürüzsüz, yumuşak bir kayma sağlar. Her Tıraşta Cildinizi Besler, Nemlendirir ve Güçlendirir.

Kimyasallar Olmadan Daha Yakın Tıraş Olun. PALM bazlı formülümüz sadece tıraş bıçağının pürüzsüz bir şekilde kaymasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kıl köklerini yumuşatır ve ölü cilt hücrelerinin dökülmesine yardımcı olarak jilet yanığını ve tahrişini azaltmaya yardımcı olur.

İltihap önleyici, gençleştirici özelliklere sahiptir ve cildi yumuşatır. palm özleri iyileştirici ve nemlendiricidir, hassas ciltler için mükemmeldir.