Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 15 Gözlü Takı Organizeri 2 Li Set Belitz Design 718961

Son 48 Saatte Satılan : 2 Adet
%42
TL177,95 TL102,99


Tükenmek Üzere

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Belitz Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

MATERYAL : Cam veya akrilikten çok daha güçlü ve daha güvenli olan kalın plastikten, keskin olmayan köşe tasarımından yapılmıştır.

ÖLÇÜLER :   10x20 x 3 cm 

KLAS MODERN TASARIM : Bu takı düzenleyici benzersiz ve zariftir, makyaj masanızı veya banyonuzu daha zarif ve düzenli hale getirir.  

İDEAL HEDİYE :   Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü, doğum günleri ve diğer birçok tatilde arkadaşlarınız, kızınız, kız arkadaşınız, eşiniz, anneniz için harika bir hediyedir.

15 BÖLME: Profesyonel bir takı sanatçısı tarafından tasarlanan takı düzenleyicimizin 15 bölmesi ve 4 çıkarılabilir ayırıcısı vardır. 

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar