Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 20+4 ADET Vücut Saç Dövme Hint Kınası KIRMIZI Al Najam

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL705,11Ne alacaksınız ? : Bu ürün 20 Adet + 4 Adet hediyeli olarak toplam 24 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 24 Adet KIRMIZI renk kına tüpünü sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : her tüp 50 ml dir. 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Pure & Natural kullanıma hazır kına El, ayak, dövme, saç rengi macunumuz saçınızı ,elinizi, vb boyamak için harikadır.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : HAZIR VE KOLAY UYGULAMA - Pimi koninin ucundan çıkarın ve hafifçe sıkın. İstenilen vücut bölgesine uygulayın ve kına pul pul dökülmeye başlayana kadar kurumaya bırakın, daha iyi sonuçlar için elde 8-10 saat boyunca uygulayın,

DOĞAL: Pure & Natural kullanıma hazır kına El, ayak, dövme, saç rengi macunumuz saçınızı ,elinizi, vb boyamak için harikadır. Kına tozunu karıştırmanın zorluğunu unutun ve kullanıma hazır çok amaçlı kına tüplerimizin tadını çıkarın! Kınamız size en taze kınayı sağlamak için her zaman düzgün bir şekilde saklanır ve her seferinde en sorunsuz uygulamayı elde etmeniz için üç kez elenir. - Tüm doğal bitkisel bazlı bileşenlerden ve en iyi saf kaliteli kına yapraklarından yapılmıştır. Kimyasal boya eklenmedi. Bu ürünün yapımında hiçbir kimyasal boya kullanılmamıştır.

PREMIUM KALİTE: Kınamız kimyasal içermez ve %100 Doğaldır! Sadece ucu çıkarın ve uygulayın! Ucu gerektiği gibi kesin. Kına ne kadar uzun süre kalırsa renk sonuçları o kadar iyi olur. Kullanılmadığı zaman konilerin soğutulması veya dondurulması önerilir.

HAZIR VE KOLAY UYGULAMA - Pimi koninin ucundan çıkarın ve hafifçe sıkın. İstenilen vücut bölgesine uygulayın ve kına pul pul dökülmeye başlayana kadar kurumaya bırakın, daha iyi sonuçlar için elde 8-10 saat boyunca uygulayın,

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.