Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Metal Kesme Makası 720144

Son 48 Saatte Satılan : 1108 Adet
%39
TL371,95 TL225,95Ürün Özellikleri :

Materyal : Krom Çelik 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan MODELİ , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 18 cm
 

Profesyonel Sınıf Malzeme : Özel genel ısıl işlem ve yüksek frekanslı söndürme teknolojisi ile krom vanadyum çeliği (Cr-V) kullanılarak, sertlik HRC61-63'e ulaşarak makasları daha darbeye dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve daha yüksek sertlik haline getirir. kesme kalitesini ve takım ömrünü iyileştirebilir.

Emek Tasarrufu Sağlayan Tasarım : El kuvveti 7 kat büyütülebilir ve önemli ölçüde daha az yorgunlukla verimli bir şekilde kesme kuvvetine dönüştürülebilir. Çoğu malzeme, tıpkı sıcak bir bıçağın tereyağını delip geçmesi gibi kolayca kesilebilir.

Kusursuz Ayrıntı Parçaları : ergonomik tutamak rahattır ve tutması sabittir, güçlü kaymazlık performansına sahiptir. Yay destekli, tek elle hızlı çalıştırma;
Uygulama Kapsamı : Metal, levhalar, çitler, alüminyum malzemeler, Sac malzeme, teneke kutular, deri, kauçuk, plastik levha, vinil kaplama, karton, PVC boru vb. üzerinde kullanım için idealdir. Ve çeşitli metal levhaları (alüminyum) kesmek için özel olarak tasarlanmıştır. , bakır, tel örgü, dikenli tel)

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar