Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kevgirli Süzgeçli AirFrayer Frütöz Kızartma Maşası

6-11 Adette %5 İndirim
12+ Adet %14 İndirim
24+ Adet %25 İndirim
SON 48 SAATTE SATILAN : 20 Adet

Barcode: 7430000717904
%62
TL41,95 TL15,95


1 İŞ GÜNÜ
ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %5 - 12-23 > % 14 İndirim - 24+ > %25 indirim


Ürün Özellikleri :

MATERYAL : Paslanmaz Çelik

ADET :1

ÖLÇÜLER : 29 Cm Kevgir Çapı 10 cm

KEVGİR SÜZGEÇ MAŞA BİR ARADA : Çok fonksiyonlu kevgirli maşa, yağ filtresi olarak da kullanılabilir. Tek taraflı bir filtre ile kızarmış yiyecekleri çıkarmak uygundur, diğer taraftaki yağ tahliyesi hassas bir oyuk tasarıma sahiptir. Ürünümüz, yalnızca kızarmış yiyecekleri istikrarlı bir şekilde almanıza yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda fazla yağı filtrelemenize de yardımcı olan ince gözenekli filtre kaşığı ve mutfak maşasının mükemmel bir kombinasyonudur. Klipsin üzerindeki tırtıklar, klips ile yiyecek arasındaki sürtünmeyi artırarak yiyeceğin tekrar tencereye düşmesini zorlaştırır.

ERGONOMİK TASARIM : Kaymaz sap ve ergonomik tasarım, emek tasarrufu sağlayan cihaz, kenar kazma deliği tasarımı ve kanca, pişirme rahatlığınız için, bu maşa ile kızartılanları klipslemek kolay ve rahattır.

YÜKSEK KALİTELİ MALZEME: 3 ü 1 arada mutfak yemek süzgeci maşamız, siz ve aileleriniz için güvenli ve paslanması kolay olmayan, gıda sınıfı 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca dayanıklı, sağlam ve uzun süre kullanılabilmesi için kolay deforme ve bükülmeyen ürünlerdir.

GENİŞ UYGULAMALAR: Yağ filtresi maşalarımız sadece kızarmış yiyecekler için değil, güveç, sebze, salata ve barbekü için de uygundur. Çocuk doğum günü partisinde, aile yemeğinde, açık hava barbeküsünde vb. uygulanabilirler. Mutfağınızda iyi yardımcılar olacaklar.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar