Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Araç Güneş Gözlüğü Tutucu Klips 3 lü Set 719423

%62
TL124,99 TL46,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

Materyal : ABS Plastik 

Adet / Renk / Tasarım : 3 Adet, TransForMacion Radis Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan SİYAH rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 6,5 cm x 2,5 cm x 1,8 cm

GENİŞ KULLANIM ALANI : Gözlük, kart, Fatura, bilet vb. tutabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : CAMLARA VE GÜNEŞLİKLERE ZARAR VERMEZ: Yumuşak malzeme gözlük ve güneş gözlüklerinin kollarına zarar vermez. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.

FONKSİYON: Gözlük, kart, Fatura, bilet vb. tutabilir. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.


GÖRÜNTÜLEME ETKİSİ YOK: Güneşliğe güvenli bir şekilde takılır, sürücünün görüşünü engellemez. Güneşliğe takılı gözlük tutucusu, sürüş sırasında güvenliği ve camınıza kolay erişim sağlayarak yolda net bir görüş sağlayarak sürücünün görüşünü asla engellemez.

ESNEK: 180 derece dönebilir, bu sayede gözlüğü dikey veya yatay olarak ayarlayabilirsiniz.

UYUMLULUK: Tüm gözlük ve güneş gözlüklerine, özellikle daha kalın olanlara uyar.

CAMLARA VE GÜNEŞLİKLERE ZARAR VERMEZ: Yumuşak malzeme gözlük ve güneş gözlüklerinin kollarına zarar vermez. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz

 
Bunları da aldılar