Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 28 Metre Slim Kapı Bagaj Kaput Ses Darbe Emici Kauçuk 429033

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL226,16


1 İŞ GÜNÜ


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 24 METRE + 4 METRE hediyeli olarak toplam 28 metre paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri : 

Renk : Kahverengi Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. .

Materyal : % 100 EPDM hücresel kauçuk

Ne alacaksınız ? : 2 BOYUTLU KULLANIM : 28 metre çift sıralı gönderilir. istenilen yerin ölçülerine göre  2 ‘ye ayrılıp tek sıra olarak 56 metre olarak düşünebilirsiniz. Ölçüler : 1 sıranın genişliği 8 mm x 2 mm kalınlığındadır.(çift sıra düşünüldüğünde 16 mm x 2 mm) Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Otomobil, SUV, RV, kamyonet vb. modelleri için evrensel olarak uygundur. Aynı zamanda, araç boyunca çeşitli yerlere yapıştırılabilir.. Kapı, kaput, bagaj kapağı vb yerlere uygulanabilir. Arabanız ne marka olursa olsun gerçekten işe yarıyor.  Sadece otomobil mi ? ev,ofis kapıları gibi yerlerde de kullanabilirsiniz.

ŞOK EMİCİ SESSİZ EPDM KAUÇUK : Bu araba kapısı çarpışma önleyici etiketini kullanmak, araba kapısı açılıp kapatıldığında titreşimi etkili bir şekilde azaltabilir. 

FONKSİYON : Kapı kenarını küçük darbelerden veya soyulan boyalardan etkili bir şekilde koruyun, kapıdaki çiziklerden ve darbelerden kaçının ve kapıyı küçük darbelerden koruyun.

ÜSTÜN KALİTE : Araba darbe emici  yüksek kaliteli EPDM Kauçuk malzemeden, yüksek mukavemetli, sağlam ve dayanıklıdır, düşmesi kolay değildir. Arabanızın kapısının sesini çok sessiz hale getirebilir.

KOLAY KURULUM : Boyaya zarar vermez. Ürünün arkası, yırtılarak düşmeden sıkıca yapıştırılabilen yapıştırıcıdır. Yağmur ıslak olsa bile etkilenmeyecektir. 20 saniyeden fazla değildir, her şey yolunda, Basit ve pratik.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar