Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Stick Master Çanta Tip Tiftik Tüy Toplayıcı YEDEĞİ

SON 48 SAATTE SATILAN : 100 Adet
Barcode: 7430000717370
%49
TL91,95 TL47,05


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


SAYFALAR BİTİNCE NE YAPACAĞIM ? Endişe etmeyin, iç çapı 2,2  cm , yükseliği 7,4 cm olan tüm markaların yedek sayfaları uyumludur.

BU ÜRÜNÜN ANA ÜNİTESİNE HomeCare StickMaster Çanta Tip Tiftik Tüy Toplayıcı 717369 isimli üründen kolayca erişebilirsiniz.

Spesifikasyonlar :

Ne alacaksınız ? : 3 TOP 30'AR yaprak  tüy-tiftik toplayıcı  

Ölçüler : 7,4 cm uzunluk  

KOMPAKT VE TAŞINABİLİR: Seyahatiniz, işiniz, aracınız eviniz düşünülerek tasarlanan çekmecelere veya küçük dolaplara sığacak kadar küçük, ancak zorlu işlerin üstesinden gelebilecek kadar büyüktür. Çantanızda kirlenmemesi için koruyucuyla birlikte gönderilir. 

HIZLI VE GÜVENLİ - Bu tüy bırakmayan silindir, kumaşlar, mobilyalar, perdeler, yastıklar, halılar ve zeminler dahil tüm yüzeylerin daha hızlı ve daha kolay temizlenmesini sağlar. Stick Master, geleneksel silindirlerin gözden kaçıracağı derin köklü toz, tiftik ve kiri çıkarmak için ulaşılması zor alanlara giren yumuşak ve yapışkan bir silikon malzeme kullanır.

ÇOK YÖNLÜ – Tüyleri, tüyleri, tozu, ipliği, evcil hayvan tüylerini ve daha kolay ve hızlı bir şekilde çıkarır. Normal boyutlu silindir evde, ofiste veya araçta kullanılabilir. Çantanıza sığacak kadar küçüktür ve seyahat için harikadır. Acil durumlar için arabanızda bile saklayabilirsiniz!

YENİDEN KULLANILABİLİR – Tek kullanımlık tüy toplayıcı ürünlerine para harcamayı veya bantınız bittiği için tüylü giysiler ve mobilyalarla uğraşmayı bırakın.

Küçük gizli silahınız Stick Master ile gündüzden geceye muhteşem görünün. İster evde tüylü bir arkadaşınız olsun, ister büyük bir toplantıdan önce tazelenmeniz gerekiyorsa, bu tüy bırakmayan rulo kürk, tüy ve diğer malzemeleri toplayarak en iyi adımınızı atabilmeniz için. Ergonomik tutamak, elinize rahatça oturur ve silindir, hızlı rötuşları kolaylaştırır.

Net, temiz bir görünüm için tiftik, kürk, tüy, saç ve kalıntıları toplar. 

EKSTRA YAPIŞKAN - Evcil hayvan tüylerini, tüyleri, kepekleri ve tozu etkili bir şekilde temizler, alanınızı şık ve temiz bırakır. Ekstra yapışkan, çarşaflardan, mobilyalardan ve araba koltuklarından kiri, kalıntıları kolayca toplar. Ayrıca giysilerdeki tüyleri ve evcil hayvan tüylerini bir esinti gibi giderir ve kumaşa zarar vermez, kesinlikle evcil hayvan sahipleri için olmazsa olmazdır.

YÜKSELTİLMİŞ KOL - Donanımlı kaymaz dayanıklı sapımız, elinize rahatça uyacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır, temizliğinizi verimli ve zahmetsizce yapar. Tutamak tasarımını yükselttiK, bu yeni iyileştirme ile, hızlı ve pürüzlü olsa bile 360 ​​° ileri geri dönebilirsiniz, TÜY çıkarıcı tutamak kaymaz, bu nedenle endişelenmenize gerek kalmaz ve asla takılmaZ.

SOYULMASI KOLAY TASARIM - Kesimdeki yeni iyileştirme, tabakaların soyulmasını son derece kolaylaştırır, yeni bir tabakayı yukarıdan veya aşağıdan serbestçe başlatabilir ve kullanımdan sonra tabakaları kolayca yırtabilirsiniz. Her tüy silindiri, uygun fiyata toplam 30 yaprak olarak gelir.

ÇOK YÖNLÜ : Kalitesindeki TÜY silindirleri ile çeşitli temizlik işlerinde, saç, koltuk, mobilya, tezgah üstü döküntüleri çıkarmak için kullanabilirsiniz, ayrıca çarşaf, halı, pencere perdeleri veya ihtiyaç duyulan herhangi bir yüzeyde etkili bir şekilde çalışır. Çok amaçlı tüy temizleme silindiri sadece ev yardımcınız değil, aynı zamanda sevimli evcil hayvanları olan arkadaşınız için de harika bir hediye.


Son sayfaya kadar temiz bir şekilde yırtılır.

Sap, elinize rahatça oturacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.