Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Matkap Tel Fırça Seti 1/4 inç 719203

Son 48 Saatte Satılan : 32 Adet
%45
TL274,95 TL149,95


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Materyal : Karbon Çelik 

Ölçüler :  Farklı Çaplarda 6 Parça Matkap Ucu Seti, (75 mm) x (38 mm) x (63 mm), Tel Fırça ( 25mm) x tel uç fırçası, (50mm) x 1 tel fincan fırçası. Daha büyük boyut, geniş bir alanda hızlı çalışmaya uygundur, daha küçük boyut ise dar alan ve ince çalışmaya olanak tanır.

Kırılmaktan ve deforme olmaz Tel fırça, iyi bir sabitlemeye sahip olan ve bir süre kullanımdan sonra deforme olmayan 0,012 inç karbon çelik kıvırma teli kullanır. Kullanım sırasında şiddetli çalışma nedeniyle kırılmaz.

Güvenlik ve stabilite: Matkap ucu seti fikstürünün dış ve iç sabitleme plakaları, stabilite ve güvenliği sağlamak ve aynı zamanda işi etkileme konusunda endişelenmeden işleme verimliliğini büyük ölçüde artırmak için kalın çelikten yapılmıştır.

Geniş Uygulama Senaryoları: Tel fırça seti çeşitli yüzeyler için uygundur ve metal ve ahşap yüzeylerdeki pas, boya, toz ve çapakları temizleyebilir ve ayrıca kaynak sıçramasını düzeltmek için de kullanılabilir. Matkap tel fırçası boyama, sprey kaplama ve elektrokaplama öncesinde yüzey yapışma işlemi için kullanılabilir. Ayrıca yüzey boyasının sıyırılması ve taşlanması için de kullanılabilir.

Yüksek İş Verimliliği: Dönen tel çark, 4500RMP'lik yüksek hıza ve sağlam 1/4 inç takım miline dayanabilir. Metal tel güçlü ve dayanıklıdır. Ağır işlerde dahi kırılma veya yerinden çıkma endişesi taşımanıza gerek yoktur. Uzun süreli kullanımda yeni gibi kalır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar