MODACAR ARABAYASERVİS Bayi Olmanın Avantajları 

168 Farklı Kategori ve 4000 Ürünü XML ve EXCEL desteği ile hemen satışa koyabilirsiniz. Özel Müşteri Hizmetleri, Hızlı Sipariş Onayı, Rekabetsiz Ürünler, Taksitle Ödeyebilme, Aynı Gün Kargo ve Koşulsuz İade / Değişim imkanı ile para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Nasıl Bayi Olabilirim ? 

Hemen, Hızlıca Üye Olmanız Yeterli ! Prosedür Yok !

BURADAN bayilik talep formunuzu doldurun, 15 dk'da bayiliğiniz onaylanır.

İlk siparişinizde Kurumsal  Müşteri Hizmetleri sizinle iletişime geçecektir.

Ürün Kategorileri

Araç aksesuarları, Motosiklet Bisiklet aksesuarları Pet Shop Hırdavat El Aletleri, Bahçe ürünleri Ev ve Mutfak Aksesuarları İşyeri ve Ofis Ürünleri Kişisel ürünler toplamda 168 kategori 4000 ürün

Markalar 

ModaCar, Transformacion, Simoni Racing, Transformacion KaktüsKedi HomeCare, MasterCare +55 marka

EN YENİ ÜRÜNLER

Her gün yeni ürünler eklenir ve performansı düşük ürünler satıştan kaldırılır. Ortalama 4000 ürün katlanarak devam eder ve bayilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni ürün kategorileri de araştırılarak satışa sunulur. EN YENİ ÜRÜNLER BURADA !

SERİSONU ÜRÜNLER

Performansı düşük ürünlerin yanısıra, dönemsel, satışa etki etmesi beklenen ürünler de SERİSONU ÜRÜNLER'e eklenir ve xml/excel'e de aktarılarak fayda görmeniz sağlanır. Her ay .START kampanyasında tüm ürünlerde kampanya uygulanarak satış hacmi yakalanmasına destek verilir. SERİSONU ÜRÜNLER BURADA !

HIZLI DESTEK

destek@modacar.com ve WhatsApp müşteri hizmetlerinden 09:00 - 17:00 saatleri arasında sınırsız destek alabilirsiniz. Sorunlarınız hızlı çözülür ve vakit kaybınız önlenir. Müşterilerinizden gelen soruları bize sorarak hızlı cevaplar alırsınız.

KOŞULSUZ İADE VE ARKANIZDAKİ GÜÇ

Dropshipping satışlarınızda iptal ve iade siparişleriniz koşulsuz geri alınır ve hesabınıza hediye çeki tanımlanır. Size ek bir maliyet, stok sorunu yaratmayacak şekilde sistem işler.

 


Aracınızda Güvenlik Ürünleri


Araç Dışı Aksesuarlar


Lastik Jant Aksesuar ve Bakım