MasterCare Moto Bisiklet Atv Zincir Yağlayıcı Ve Bakım Fırçası Seti 428981

SON 48 SAATTE SATILAN : 50 Adet
TL119,90
TL99,90
%17 İndirimli.
12 X 9,79 taksitle


ONE STEP


Spesifikasyonlar : 

Zincirler, zincir dişlileri, frenler, pedallar ve bisikletlerin, motosikletlerin, dağ bisikletlerinin ve daha fazlasının diğer bileşenlerinde harika çalışacak, temizleyici, ahşap saplı, tel fırçasıyla gönderilir.

Ağırlık : 400 ml

GENİŞ KULLANIM ALANI : incirin yüzeyindeki yağ, kir ve pislikleri temizlemenin yanı sıra neme ve diğer aşındırıcı elementlere karşı koruyucu bir kalkan bırakarak korozyonu önler. Motosiklet, Bisiklet, go-kartlar vb. bunun yanında zincirli tüm makinelerde. Tüm bisikletler için uygundur - dağ bisikletleri, yol bisikletleri, şehir bisikletleri, hibrit bisikletler, BMX bisikletleri, katlanır bisikletler, motosikletin ve bisikletin sorunsuz çalışmasını etkin bir şekilde sağlayarak sürüşünüzü çok daha güvenli hale getirir!

Sürtünme özelliğine sahiptir. Ayrıca tel ve halatlı (asansörler gibi) konstrüksiyonlarda yağlamanın yanı sıra, koruyucu etki yapar. Motosikletlerde kullanılan zincirler içinde uygundur. Zincirler, zincir dişlileri, kapı menteşeleri, raylar, bilyalı yataklar, segmanlar, O ve X ringler, tel halatlar vb. her çeşit dinamik mafsalların içten ve dıştan yağlanmasında uzun süre etkilidir. -40°C ile +200°C arasında çalışabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Yol kenarında kopmuş bir zincirle mahsur kalmak istemiyorsanız, motosiklet zincirinizi yağlamak, gerçekten atlamayı göze alamayacağınız bir bakım görevidir. Motosiklet zincir yağı, zincirinizi paslanmaya karşı korur ve rüya gibi pürüzsüz çalışır. Elbette bundan biraz daha fazlası var, ancak basitçe söylemek gerekirse, zincirinizi kaliteli bir yağla temizlemek için haftada sadece 30 dakika harcamak, sürüş deneyiminizde bir dünya farkı yaratacaktır.


Temiz Bir Zincir: Bir balonun içinde değilseniz, seyahatlerinizde bol miktarda kir ve tozla karşılaşacaksınız. Ne yazık ki, tüm bu kirler yolda kalmıyor. Zincirinizi yağlamak, sorun yaratabilecek katı kir parçacıklarını çözer.

Geliştirilmiş Su Direnci: Su, motosiklet zincirlerinin en büyük düşmanlarından biridir. Kaliteli bir zincir yağı koruyucu bir bariyer oluşturarak suyun korozif etkilerini azaltır ve zincirinizin ömrünü uzatır.

Artan Ömür: Gerçek: Kuru bir zincir, yağlanmış bir zincirden dört kat daha fazla aşınır. Zincirinizi gerektiğinden çok daha sık değiştirme masrafından kaçınmak istiyorsanız, yağlayın.

Daha Yumuşak Bir Sürüş:Yağ sürtünmeyi azaltır ve arka tekerleğin hareketini artırır. Sonuç? Keskin virajlarda gezinmek için daha kolay bir zaman, üstün performans ve tamamen daha yumuşak bir sürüş.

Sürtünmeye karşı mükemmel koruma ve daha uzun süreli yapışma gücü sağlar.

Püskürtme yağları, basit uygulama ve nispeten kolay bir şekilde geniş bir alanı kaplama yeteneği sunan bir püskürtme memesinin rahatlığıyla birlikte gelir.


 Bu ürünleri birlikte alabilirsiniz.