Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Saç Maskesi Hindistan Cevizi Yağlı 3 ADET 720349

Son 48 Saatte Satılan : 222 Adet
%59
TL164,95 TL68,07Ürün Özellikleri :

Adet : 3 Adet,  

Hindistan cevizi yağı açısından zengin olan bu ürün, saç kökünü güçlendirmeye, saçı yumuşak, ipeksi, esnek hale getirmeye, saç derisini nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olabilir.

KULLANIMI:
1. Şampuandan sonra saçları silin;
2. Saçları saç maskesine koyun ve sabitleyin, emmesi için kafaya hafifçe masaj yapın;
3. 10-15 dakika bekleyin, saç maskesini çıkarın ve suyla durulayın.

DİKKAT:
1. Kuru ve serin bir yerde saklayın, doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçının. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
2. Herhangi bir rahatsızlık veya alerjik semptom ortaya çıkarsa, lütfen derhal kullanmayı bırakın ve gerekirse bir doktora danışın

İÇİNDEKİLER: AQUA, GLİSERİN, SİKLOPENTASİLOKSAN, SETERİL ALKOL, STEREAMİDOPROPİL DİMETİLAMİN, PEG-20 STEARAT, STEARTRIMONYUM KLORÜR, FENOKSİETANOL, DİMETİKON, HİDROKSİETİLSELÜLOZ, KOKU, Klorfenezin, Lesitin, COCOS NUCIFERA (HİNDİSTAN CEVİZİ) ) YAĞ, SİTRİK ASİT, SİKLOMETİKON, MANNAN.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar