Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Beyaz Mıknatıslı Ergonomik Tül Kapı Sinekliği

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet
Barcode: 7430000716391

  Tükendi!  
KAMPANYA : 6-11 Adette %5 - 12-23 > % 14 İndirim - 24+ > %25 indirim


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir.  . DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER belirgin olması için ÖRNEKTİR.

Materyal : Polyester tül - alt kısım serbest kesim bırakılmıştır. Eşik düz veya eğim durumuna göre kendiniz kesebilir ve ölçüsünü ayarlayabilirsiniz.

Ölçüler : 105 cm x 205 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI :

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Kurulumu çok kolaydır. Vida yok, çivi yok başka alete gerek yok. Sağlanan yapışkanlı kanca bandını kapı çerçevenize uygulayın ve sineklikli kapının üstüne uygulayın ve işlem tamam! Perde tüm yaz boyunca yerinde kalacak. Çıkarılabilir, taşınabilir ve yıkanabilir. Böylece kış geldiğinde onu indirebilir ve gelecek yıl için saklayabilirsiniz.


İSTENMEYEN MİSAFİRLER YOK: İnce ağ sineklikli kapı sayesinde her seferinde temiz havanın tadını çıkarın! Seçici tahriş edici maddeler hakkında endişelenmeden temiz havanın içeri girmesine izin verin.

KOLAYCA KAPANIR! : Manyetik parçalar sayesinde iki perde otomatik olarak kapanır. Rüzgar geçirmez ve çok dayanıklıdır, istenmeyen yaratıkların geçmesi için herhangi bir değişiklik bırakmaz ama aynı zamanda perdeden geçerken ne kadar kolay ayrıldığını fark edeceksiniz.

ÇOK FONKSİYONEL: Tek kapılar, sürgülü kapılar, kampçılar, karavanlar için mükemmeldir. Evcil hayvanlar için de uygun! Perdenize köpek kapısı ya da kedi kapısı yapmanıza gerek yok, evcil hayvanlarınız perdeden istediği gibi geçebilir!

KURULUMU KOLAY: Kurulumu çok kolaydır. Vida yok, çivi yok başka alete gerek yok. Sağlanan yapışkanlı kanca bandını kapı çerçevenize uygulayın ve sineklikli kapının üstüne uygulayın ve işlem tamam! Perde tüm yaz boyunca yerinde kalacak. Çıkarılabilir, taşınabilir ve yıkanabilir. Böylece kış geldiğinde onu indirebilir ve gelecek yıl için saklayabilirsiniz.

YÜKSEK KALİTE ÜRÜN: Kapılarınız veya sürgülü kapılarınız için yıllarca süren en iyi sineklikli kapıyı garanti etmek için en kaliteli ağ, güçlü tutunan yapışkan tutturucu ve üst conta mıknatısları sağlar.

Sivrisineklerin, sineklerin ve diğer haşerelerin evinize girmesini önleyin. Kapılara kolay ve hızlı bir şekilde takılan, yarı şeffaf sentetik bir ağdır. Karmaşık kurulumlar gerektirmez. Yapıştırıcılar, yılın zamanına göre çıkarılıp yerleştirilebilmeleri için kendinden yapışkanlı kumaş bantlar ile tedarik edilir. İki parçadan oluşan perde formatı. Perdenin iki parçası arasındaki sent birleşimi mıknatıslarla otomatik olarak sabitlenir. Mıknatıslar çekildiğinde otomatik olarak kapanacak olan ağı iterek insanlar ve evcil hayvanlar kolayca geçebilir.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar