Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Akrilik Tırnak Badem 100 Adet Beyaz 720165


  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

Materyal : ABS 

Adet / Renk / Tasarım : 100 Adet - 5 Boy , TransForMacion  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan beyaz rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 3 le 4 cm arasında uzunluklar değişir.


YENİ TASARIM, YENİ MATERYAL : Artık şekillendirmesi çok doğal, anında tırnağa yapışıyor, şekillendirme ve yapıştırma için çok zaman kazandırıyor. "Tırnak ucu çok kavisli ve kalın, doğal tırnağa yapıştırılması çok zor" sorununu çözmek için elimizden geleni yaptık.

En Yeni Ekstra Uzun Boyutlar - Bu uzun tırnak uçlarını yalnızca şekil açısından değil aynı zamanda boyut olarak da geliştirdik. İhtiyaçlarınıza göre kolayca şekillendirebilir ve uzunluğunu kesebilirsiniz.
Yüksek Kaliteli ABS Malzeme : Büyük miktarda 100 adet, yaklaşık 2-3 hafta dayanacak kadar kalın ve sağlam olan çevre dostu, yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır. Dahası, toksik değildir, kokusuzdur, tırnaklarınıza zarar vermez, size güvenli ve rahat bir manikür deneyimi sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 
Bunları da aldılar