Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Topuk Rendesi Çok Etkili Geniş Aralıklı Törpü Seti 720185

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

TransForMacion 4 Fonksiyon Pedikür Topuk Ayak Törpüsü 719548 hediyesiyle gönderilir ve bilgileri en altta yer alır. Resimde bilgi amaçlı yan resim eklenmiştir ve hediye ürün 1 adet gönderilir. 

Materyal : Paslanmaz 304 Çelik + Ergonomik Sağlam Plastik Sap 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Ayaklarında sert ve çatlak deri olan bayanlar, erkekler ve yaşlılar için uygun profesyonel paslanmaz çelik ayak törpüsü

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :  GENİŞ ARALIKLI -  Daha ileri seviye bakım gerektiren topuklar için 

Sökülüp tekrar takılabilir, temizlemesi kolay törpü bölgesine sahiptir.


KENDİNİZ ŞIMARTIN : Her seferinde bir ayak törpüsü ve bebek yumuşak ayakları ile bitirin. Ponza taşlarından, peeling kremlerinden, nasır temizleme jellerinden, topuklar için harika, ayak toplarından daha iyidir. 304 paslanmaz çelik ve kaymaz plastik sap ile yapılmış, asla paslanmayacak ve şarj etmeye gerek yok, profesyonel salonlarda ve ev pedielerinde olması gereken, özellikle yüksek topuklu, parmak arası terlik, sandalet veya spor ayakkabı giymeyi sevenler için mükemmel. Modeller, Beyaz Yakalı Bayan Spor Meraklıları, Garsonlar/Garsonlar, Yaşlılar ve Öğretmenler. Kendinizi bugün muhteşem bir Rimura ile tamamlanan bir evde spa günü ile şımartın! Buna değersin!

NASIRDAN KURTULMANIN EN İYİ YOLU : Rimura  profesyonel nasır sökücü, ıslak ve kuru ayaklardaki kalın nasır, kötü topuk ve sert derin cildi çıkarmak için tasarlanmıştır ve size çok az çabayla bebek gibi yumuşak, pürüzsüz ve güzel ayaklar verir.


SALON KALİTESİ : Yüksek kaliteli paslanmaz çelik yüzeyden yapılmış bu ayak törpüsü salon kalitesindedir. Bıçak, “Big Sharp Holes” ile tasarlanmıştır ve hem yukarı hem aşağı yönde çalışır. Rendeleme aleti gibi davranır, nasırları çabucak yok eder - tıpkı tırnak salonundaki teknisyenler gibi!

GÜÇLÜ SAPLI BÜYÜK BOY : 28 CM X 6 CM (Uzunluk x Genişlik), bu ayak törpüsü devasa ve sağlamdır. Ergonomik kaymaz sap ile birlikte, kuru cildi hızlı ve etkili bir şekilde çıkarmak için pedikür törpüsü ile daha kolay kavrayabilirsiniz!

ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF : En iyi pedikür, ev pedikürünüzdür! Banyo yapmadan önce bu ayak temizleyiciyi kullanın, sadece birkaç dakika, sert nasırlarınız alınacak ve sizin için çok zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır! Kesinlikle hayatınızı daha iyi hale getiriyor! Islak ayak veya herhangi bir ıslak durumda kullanılabilir, ölü deriyi, nasırları ve sertleşmiş deriyi yok eder. Ayaklarınızın yeniden bebek gibi yumuşak, pürüzsüz ve güzel olmasına izin verin.

ERGONOMİK TASARIM: Büyük ve keskin paslanmaz çelik dalgalı desen yüzeyi ile paslanmaz çelik ayak törpüsü ayrıca her açıda kullanım için hafifçe kavislidir, ulaşılması zor alanları kolayca düzleştirir.

YÜKSEK KALİTE MALZEME: Profesyonel paslanmaz çelikten yapılmış ayak törpüsü seti yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Ve cildinize karşı yumuşaktırlar ve ölü deriyi ayaklarınızdan güvenli ve acısız bir şekilde temizlerler.

Nasıl kullanılır:

1. Bu aleti kullanmadan önce ayaklarınızı ihtiyaçlarınıza göre önceden ıslatın. Kuru veya ıslak ciltte kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
2. Aleti, üzerinde çalışılacak alana bıçak tarafı ile hizalayın.
3. Aleti nazikçe ileri geri hareket ettirin, nasırlı veya kuru cilt çıkana kadar yavaşça daha fazla basınç uygulayın. 

4 Fonksiyon Pedikür Topuk Ayak Törpüsü 719548 

Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler :  17 cm x 5 cm 

AYAK SORUNUNA ÇÖZÜM : Özellikle kuru, nasırlı ve çatlak topuklardan sıkıldınız mı ? İpek çoraplara takılmayı önlemenin ve N asır, Ölü Deri, Kuru Cilt, Sert Deri ve Çorabı çözmenin en iyi yolu.


4'Ü 1 ARADA PEDİKÜR AYAK TÖRPÜSÜ : Daha fazla bireysel ayak bakım aletine gerek yok, 1 paket yeterli. Paslanmaz çelik ayak törpüsü, temizleme fırçası, ponza taşı ve zımpara ayak törpüsü dahildir. Nazik veya ağır ayak peelingi ile ölü deri, kuru ayaklar veya ıslak ayaklar için iyi çalışın.

EN İYİ EV SPA AYAK BAKIMI : Evinizin rahatlığında ayaklarınızın bakımını yapabileceğiniz zaman, değerli zamanınızı veya paranızı pahalı bakım programları için harcamanıza gerek yok. Bu çok amaçlı pedikür seti, düşmeyi önlemek için tüm parçaları yerinde tutar.

UYGULAMA ŞEKLİ - Fırça, ölü deri, tırnak, döküntülerin temizlenmesi içindir; Paslanmaz çelik ayak törpüsü, kalın ve sert nasırların taşlanması içindir; Ponza taşı ayaklar için sert cilt veya peeling kütinidir; Zımpara kağıdı ince azgın kabukları taşlamak ve ayakları düzeltmek içindir.

 

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar