Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Pedikür Ayak Pakım Süt Banyosu Ayakkabısı 717171

Son 48 Saatte Satılan : 199 Adet
%32
TL499,95 TL339,95


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Materyal : PVC

Adet : 1 ÇİFT

Ölçüler : 26 cm uzunluk x 12 cm yükseklik x 11 cm yükseklik - ortalama en büyük 41-42 no ayak girebilir

DAYANIKLI ÖZEL AYAKKABI : 450 ml sıvı kapasiteli, Yüksek kaliteli ve güvenli PVC malzeme kullanılarak, 100 santigrat dereceye kadar ısıya dayanıklı, kokusuz , su geçirmez ve yüksek yoğunluklu uzun süre kullanılabilir. Oda sıcaklığında yaklaşık 25 derece olması durumunda, yaklaşık 20 dakika sıcak tutabilir.

TAMAMEN KAPALI : : Bu çift masaj ayakkabısı bir kilogramdan daha hafiftir, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve yalnızca çok az suya ihtiyaç duyar, ayaklarınızı tamamen sarabilir, ayaklarınızı tamamen kaplayabilir ve tüm parçaları ısıtabilirsiniz.

ÇOK FONKSİYON: Sıcak su ayak banyosu, soğuk su ayak banyosu, süt banyosu ve diğer ayak banyoları için uygundur. Alt kısmı kaymaz olup, ayakkabının içindeki masaj topu ayakların akupunktur noktalarına masaj yaparak sağlığınızı önemser. Arama yaparken, kısa mesaj gönderirken, kitap okurken, müzik dinlerken ve sıcak suya veya geleneksel Çin tıbbına batırırken ayaklarınıza pedikür yapın

ZAMAN, EMEK VE PARA TASARRUFU: Ilık bir süt banyosu yapmak istiyorsanız, bu ayak banyosu ayakkabısı en iyi seçiminiz olacaktır. Kaymaz taban dokusu zemini sıkıca kavrayabilir ve küçük bir alanda kayma endişesi olmadan hareket edebilir, hiçbir şeyi geciktirmeden ayaklarınızı ıslatabilirsiniz.

YER TASARRUFU: Asması kolay, taşıması hafif, her yerde kullanım, evde depolama ve seyahat için uygun. Size derinden rahatlatıcı bir ayak banyosu deneyimi yaşatın


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar