Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Parmak Koruyucu Ayırıcı Kumaş Kaplı Jel 5 li SET 719367


  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

Materyal : Silikon jel üzeri kumaş kaplama 

Adet / Renk / Tasarım : 5  Adet, her biri 15 cm uzunluğunda toplamda 75 cm (istenilen boyutta kesilebilir) TransForMacion olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 15 cm x 3 cm çap 


MALZEME: Güvenli olan konforlu kumaştan, Yumuşak ve dayanıklı SEBS jel malzemeden yapılmıştır.

İŞLEVSELLİK: Ayak Parmakları Arasındaki sizi rahatsız eden şeyler, (Kabarcık vb) Gelişimini Önleyin, Cildi Yumuşatın ve Rahatlatın

KULLANIM TALİMATI: Maksimum konfor için yumuşak, süper esnek bir jelden yapılmıştır. Ayakkabıyla veya çıplak ayakla giyilebilir. Bebek pudrası kullanın, kaymayı önlemek için rahat çoraplar giyin.

BOYUTLAR: Bu ayak parmağı tüpleri, herhangi bir ayak parmağınI koruyabilmeniz için mükemmel uzunlukta kesilecek şekilde tasarlanmıştır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar