Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Ayak Törpü Yedeği 100 ADET Solingen Professional 719952

Son 48 Saatte Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri : Bu ürün sadece Raspa/Top Törpüsü yedeğidir. 

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Adet / Renk / Tasarım : 100 Adet, TransForMacion Solingen Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan SİYAH rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 10,5 X 3,2 CM

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sizin/kişisel kullanım yanısıra Tırnak salonları, güzellik salonları, manikür salonları ve eğitim merkezleri için pratik araçlardır; .

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Kendinden yapışkanlıdır. Tekrar tekrar kullanılabilir. Mevcutta pedikür/topuk törpüsü ana üniteniz varsa, yukarıdaki ölçüleri karşılaştırarak alabilirsiniz.

Pedikür Törpüsü su geçirmezdir, ölü deriyi temizleme etkisini artırır.

Sert çatlamış cildi çıkarmak için, yumuşak ve pürüzsüz hale getirmek için tasarlanmıştır. Sağlıklı cildi kesmeden nasırları ve ölü deriyi daha hızlı yok eder. Size daha yumuşak ayakları geri verir
Her türlü ayak, erkek veya kadın için uygundur
Kullanımı kolay: Yedek zımpara disklerinin arkası bir etikettir, koruyucu tabakayı yırtın, yapışkan tabakayı yapıştırılacak ana ünitedeki konuma hizalayın ve yapıştırıldıktan sonra düşmemesini sağlamak için hafifçe bastırın
Hafif ve kullanışlı: Piyasadaki tüm pedikür törpülerine uygulanabilir; Seyahat ederken, hafif ve yer kaplamayan bir sırt çantası veya el çantasına konabilir.
Güçlü yapıştırıcı, kullanım sırasında pedleri yerinde tutar
Cildinizin ipeksi yumuşaklığını korumak için törpüledikten sonra ayaklarınıza krem, ayak balsamı veya ayak yağı ile masaj yapın.
Eski Pedi Değiştirmesi Kolay: Pedikür ayak temizleyicimiz tekrar tekrar kullanılabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar