Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Venanzi Terlik Sıcak Soğuk Terapi Jel Maskesi 717258

Son 48 Saatte Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

Adet : 1 çift

Ölçüler :  26 cm uzunluk 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Ayak çevresini ayarlamak için ayarlanabilir, sağlam bir üst pvc ayarlayıcı ile tasarlanmıştır. DONDURUCU VEYA MİKRODALGAYA konulabilir

Buz Terapi Terlikleri, geleneksel buzlanma yöntemlerine kolay bir alternatiftir. Buzlu ayak banyosundan daha rahat ve bir buz paketini veya donmuş buz torbasını bir bandajla ayağınıza sabitlemeye çalışmaktan daha kullanışlı olan bu terlikleri, topuk ağrısı, ayak ağrısı veya şişme hissettiğinizde her zaman giyebilirsiniz.

Bu topuk ağrısı terlikleri ile ihtiyacınız olan tüm doğal iyileşmeyi ve ağrı kesiciyi yaşayın. Herhangi bir bütçeye uyacak şekilde yapılmışlardır, diğer ayak buz paketlerinin fiyatının küçük bir kısmına mal olurlar ve yeniden kullanılabilirler ve temizlenmesi kolaydır. Ayarlanabilir askıları ile tüm tasarımlara uyan benzersiz tek bedenimiz 44 no erkek ayakkabı numaralarına kadar uyar.

Bu terlikler aynı zamanda hafiftir ve yerinde kalır, tipik buz paketlerinin yapması zordur. Lütfen bu Buz Terliklerinin yürümek için tasarlanmadığını unutmayın! Ayaklarınız yüksekteyken veya otururken yerde giyilmek içindir. Ayakta durmak ve bunların içinde yürümek patlamalarına neden olabilir.

Ayaklarınıza buz uygulamak, uyuşturarak ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olarak kısa vadede hızlı bir rahatlama sağlayabilir. Ayağınız yaralandığında, bölgeye kan hücum eder ve bu da iyileşme sürecine yardımcı olur. 15-20 dakika buz uygulamak, plantar fasiit ve ayaktaki diğer yaralanmalarla ilişkili ağrı ve iltihabı azaltmaya yardımcı olabilir.

Uzun bir günün sonunda ayaklarınız ağrıyorsa, Buz Terlikleri ağrıyı geçici olarak azaltmanın harika bir yoludur. Uzun saatler ayakta çalışıyorsanız (hemşire, inşaat işçisi veya restoran sunucusu gibi), eve geldiğinizde ayakkabılarınızı çıkarıp Buz Terapi Terliklerini giymek güzel olabilir. Buz Terlikleri, sporunuzun neden olabileceği iltihabı azaltmaya yardımcı olmak için koşu, yürüyüş veya tenis gibi bir antrenmandan sonra giymek için de harikadır.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar