Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Joven Ahşap 2 Taraflı Topuk Törpüsü 717619

ONESTEP DIAMOND Son 7 Günde Satılan : 3 Adet
%50
TL118,95 TL59,95


Tükenmek Üzere
ONESTEP DIAMOND Bu ONESTEP DIAMOND ürününden sepetinize 6 adet eklerseniz %10 ,50 ve üzeri adette anında %15 indirim alırsınız.Daha yüksek adetler için bilgi alın

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri : 

Materyal : % 100 Kayın ağ ahşap gövde/sap 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Ayaklarında sert ve deri olan bayanlar, erkekler ve yaşlılar için uygun profesyonel ayak törpüsü

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 2 taraflı törpü özeliğiyle bakımınızı tamamlayın. Temizlemesi kolay TÖRPÜ bölgesine sahiptir. Çift yönlü özeliğe sahiptir. step1 alanı Rende tarafı ölü hücreleri ken, step2 alanı son kat düzeltmeyi yaparak tedaviyi hızlandırır

KENDİNİZ ŞIMARTIN : Her seferinde bir ayak törpüsü ve bebek yumuşak ayakları ile bitirin. Ponza taşlarından, peeling kremlerinden, temizleme jellerinden, lar için harika, ayak toplarından daha iyidir. Sudan etkilenmez, gerektiğinden kurutmak için ipiyle asın. Profesyonel salonlarda ve ev pedielerinde olması gereken, özellikle yüksek lu, parmak arası terlik, sandalet veya spor ayakkabı giymeyi sevenler için mükemmel. Modeller, Beyaz Yakalı Bayan Spor Meraklıları, Garsonlar/Garsonlar, Yaşlılar ve Öğretmenler. Kendinizi bugün muhteşem bir Transformacion 2Step ile tamamlanan bir evde spa günü ile şımartın! Buna değersin!

DAN KURTULMANIN EN İYİ YOLU : Transformacion Joven profesyonel törpüsü, ıslak ve kuru ayaklardaki kalın , kötü ve sert derin cildi çıkarmak için tasarlanmıştır ve size çok az çabayla bebek gibi yumuşak, pürüzsüz ve güzel ayaklar verir.

SALON KALİTESİ : Yüksek kaliteli kayın ağndan yapılmış bu ayak törpüsü salon kalitesindedir. Törpü dereceleri double grid  ile tasarlanmıştır ve hem yukarı hem aşağı yönde çalışır. Rendeleme aleti gibi davranır, ları çabucak - tıpkı tırnak salonundaki teknisyenler gibi!

GÜÇLÜ SAPLI   : 24 x 5,5 CM (Uzunluk x Genişlik), bu ayak törpüsü GÜÇLÜ ve sağlamdır. Ergonomik kaymaz sap ile birlikte, kuru cildi hızlı ve etkili bir şekilde çıkarmak için pedikür törpüsü ile daha kolay kavrayabilirsiniz!

ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF : En iyi pedikür, ev pedikürünüzdür! Banyo yapmadan önce bu ayak temizleyiciyi kullanın, sadece birkaç dakika, sert larınız alınacak ve sizin için çok zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır! Kesinlikle hayatınızı daha iyi hale getiriyor! Islak ayak veya herhangi bir ıslak durumda kullanılabilir, ölü deriyi, ları ve sertleşmiş deriyi . Ayaklarınızın yeniden bebek gibi yumuşak, pürüzsüz ve güzel olmasına izin verin.

YÜKSEK KALİTE MALZEME: Payak törpüsü seti yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Ve cildinize karşı yumuşaktırlar ve ölü deriyi ayaklarınızdan güvenli ve sız bir şekilde ler.

Nasıl kullanılır:

1. Bu aleti kullanmadan önce ayaklarınızı ihtiyaçlarınıza göre önceden ıslatın. Kuru veya ıslak ciltte kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
2. Aleti, üzerinde çalışılacak alana bıçak tarafı ile hizalayın.
3. Aleti nazikçe ileri geri hareket ettirin, lı veya kuru cilt çıkana kadar yavaşça daha fazla basınç uygulayın.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar