Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Pana 100 Adet 100 Grit Yapışkanlı Pedikür Törpü Yedeği 716031

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


Spesifikasyonlar : 100 Grit / kum, kalınlık etki derecesinde gönderilir. Bu değer 50-75 ve 100 Grit değeleri içeren törpülerdeki daha  sert törpü modelidir.

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir.

Adet : 100

Ölçüler : 10,5 X 3,2 CM - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

Cinsiyet : Unisex

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sizin/kişisel kullanım yanısıra Tırnak salonları, güzellik salonları, manikür salonları ve eğitim merkezleri için pratik araçlardır; .


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Kendinden yapışkanlıdır. Tekrar tekrar kullanılabilir. Mevcutta pedikür/topuk törpüsü ana üniteniz varsa, yukarıdaki ölçüleri karşılaştırarak alabilirsiniz.

Pedikür Törpüsü su geçirmezdir, ölü deriyi temizleme etkisini artırır.

.Sert çatlamış cildi çıkarmak için, yumuşak ve pürüzsüz hale getirmek için tasarlanmıştır. Sağlıklı cildi kesmeden nasırları ve ölü deriyi daha hızlı yok eder. Size daha yumuşak ayakları geri verir
Her türlü ayak, erkek veya kadın için uygundur
Kullanımı kolay: Yedek zımpara disklerinin arkası bir etikettir, koruyucu tabakayı yırtın, yapışkan tabakayı yapıştırılacak ana ünitedeki konuma hizalayın ve yapıştırıldıktan sonra düşmemesini sağlamak için hafifçe bastırın
Hafif ve kullanışlı: Piyasadaki tüm pedikür törpülerine uygulanabilir; Seyahat ederken, hafif ve yer kaplamayan bir sırt çantası veya el çantasına konabilir.
Güçlü yapıştırıcı, kullanım sırasında pedleri yerinde tutar
Cildinizin ipeksi yumuşaklığını korumak için törpüledikten sonra ayaklarınıza krem, ayak balsamı veya ayak yağı ile masaj yapın.
Eski Pedi Değiştirmesi Kolay: Pedikür ayak temizleyicimiz tekrar tekrar kullanılabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar