Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 8+4 ADET Silikon Spatula Collezioni Design

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL375,00Ne alacaksınız ? : Bu ürün 8 Adet + 4 Adet hediyeli olarak toplam 12 adet paket olarak gönderilir..

NEYE SAHİP OLACAKSINIZ ?
Profesyonel -  12 li set  

28 cm uzunluk x 6,5 x 9 cm spatula ölçülerinde, TransForMacion Collezioni Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz. Renklerde değişiklikler olabilir

KALİTELİ SİLİKON : Pişirme işlemi sırasında hoş olmayan kokuları ve zararlı maddeleri serbest bırakmayacak olan özel silikondan yapılmıştır.

Teflon ve diğer kaplamalı pişirme kaplarınızı çizmeden çoğu yiyeceği döndürmek, karıştırmak, kazımak ve katlamak için, tüm ön pişirme işlemleri için çok uygundur. Yapışmaz silikon başlık ve çok sağlam şeffaf sap ile tasarlanan bu ürün dayanıklıdır ve en sevdiğiniz yemeği hazırlarken tutması kolaydır.
Yüksek sıcaklıklara dayanabilir ve pişirme sırasında herhangi bir toksik maddeyi eritmez, deforme etmez, rengini bozmaz veya salmaz. Bulaşık makinesi güvenlidir ve size zaman kazandırabilir. Ele yapışmaz veya leke tutmama özelliği temizliği kolaylaştırır. Temizledikten sonra silerek temizleyin.

UYGUN SAKLAMA : Sap ergonomik olarak tasarlanmıştır, ısıya dayanıklı ve kaymaz bir tutuşa, pürüzsüz kenarlara, keskin köşelere sahip değildir ve ellerinizin kesilmesini önler. Kulp ucunda büyük delik sayesinde asmak için tasarlanmıştır. Mutfak duvarında fazla yer kaplamaz.