Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 2 Adet Pipet Emzik Çaydanlık Temizleyici Fırça 718031

ONESTEP SILVER Son 7 Günde Satılan : 472 Adet
%64
TL82,95 TL29,95


ONESTEP SILVER Bu ONESTEP SILVER ürününden 6 ve üzeri adette anında %5 indirim alırsınız.Daha yüksek adetler için bilgi alın

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

RENK : TransForMacion Elitis serisi olarak tasarladığımız bu ürünü Renk/tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

ADET : 2

ÖLÇÜLER : uzunluk 20 cm x fırça çapı 1 cm x fırça yüksekliği 5 cm 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Bu pipet temizleyiciler, pipetleri, Biberon uçları, çaydanlık uçları, huni boyunlarını, tüpleri veya silindirleri ve diğer erişilmesi zor köşeleri (plastik/cam/paslanmaz çelik/smoothie/silikon pipetler, çeşitli bardaklar, su şişesi ve diğerleri dahil) temizlemek için mükemmeldir. ayrıca içini çizmezler.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : YENİDEN KULLANILABİLİR: Dar temizleme fırçası, sadece sapı tutun ve yıkandıktan sonra deforme olmazlar. Üst raf bulaşık makinesinde yıkanabilir. Paslanma endişesi olmadan temizleyin ve yeniden kullanın. Gerekmediğinde güvenle saklamak için askı halkası bulunur

MALZEME: 304 Paslanmaz Çelik Telden ve dayanıklı yumuşak Uzun Naylon Kıllardan yapılmıştır. Yeniden kullanılabilir ve esnek temizleme fırçası araçları, neredeyse tüm pipetler, şişe ağzı, dökücüler, küçük huniler veya diğer boru şeklindeki öğeler için mükemmeldir.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar