Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 10X Büyüteçli 2 Taraflı Banyo Makyaj Aynası 719546

Son 48 Saatte Satılan : 433 Adet
%43
TL171,95 TL97,99


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik Nikelajlı Dış Çerçeve 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 17 x 13 cm 


ÇİFT TARAFLI 1X/10X: Bu büyütücü makyaj aynasının 2 taraflı tasarımı kusursuz bir makyaj görünümü elde etmeyi kolaylaştırır. 1X yüksek çözünürlüklü ayna, genel makyaj görünümü için mükemmelken, 10X büyütmeli ayna, göz kalemi, maskara, kaş ve hatta kontakt lenslerin hassas bir şekilde uygulanmasına olanak tanır. .

AYARLANABİLİR AÇI SİSTEMİ :Tercih ettiğiniz görüş açısına uyum sağlayabilecek modern bir güzellik aynası mı arıyorsunuz? Bağımsız büyütülmüş makyaj aynamız, makyaj veya diğer güzellik bakımı ihtiyaçlarınız için mükemmel konumu kolayca bulmanıza olanak tanıyan AÇISI AYARLANABİLİR tasarıma sahiptir.

YÜKSEK KALİTELİ AYNA : Taşınabilir masa üstü aynası, sağlam ve dayanıklı olmasını sağlayan yüksek kaliteli metal malzemelerden yapılmıştır. Nikelaj  kaplaması ona parlak ve zarif bir görünüm kazandırır, yüzü geniş bir görüş açısı sunarak onu her türlü güzellik rutini için ideal kılar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar