Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Aseton İçin Basmalı Dispenser Pignotti Design 719236

20 TEMMUZ 23:59'A KADAR İNDİRİMDE !
KAMPANYA ÖNCESİ FİYATI : 75 TL
%75
TL179,99 TL45,60


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik 

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Clovis Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 12,5 x 6 cm - 180 ml


Olması Gereken Bir Şey: İyi korozyon direncine sahip özel plastik malzeme, asetonu stoklamak için bile kullanılabilir. Alkol, aseton oje çıkarıcı veya makyaj çıkarıcı ve toner için mükemmel tasarımlı aseton pompalı dağıtıcı.

Çeşitli Kullanım: Alkol, aseton, oje çıkarıcı, makyaj çıkarıcı veya toner kabı, seyahat sırasında şampuan dağıtıcısı olarak kullanılabilir. .

Harika Tasarım: Yüksek basınçlı yaylı, sızıntısız, basması ve kullanımı kolay, aynı zamanda daha uzun servis süresine sahip sağlam şeffaf şişe. Kilitlenebilir kafa, yanlışlıkla basmayı önler.

Genişletilmiş İç Boru Tasarımı: Şişede çok az miktarda sıvı kalsa bile, kolayca bastırılabilir, bu da israf yapmaz ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Taşınabilir Tasarım: 180 ml hafif ve kolay taşıma, seyahat sırasında harika kap.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar