Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 120 ADET Nordgröna Sürekli Kullanım Buz Küpü

Son 48 Saatte Satılan : 6 Adet
TL669,95


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 120 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri :

RENK : TransForMacion Nordgröna serisi olarak tasarladığımız bu ürünü 4 renk tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

ADET : 120 Adet 

ÖLÇÜLER : 2,5 cm x 2,5 cm UYGUN, KOLAY VE YENİDEN KULLANILABİLİR: Buz küpü tepsilerini suyla yeniden doldurmak zorunda kalmadan buz küplerini her zaman kullanıma hazır bulundurun. Bu yeniden kullanılabilir buz küpleri, kullanımdan hemen sonra yıkanabilir, kurutulabilir ve saklanabilir. İleride kullanılmak üzere hemen dondurucuda değiştirilebilir.

KARE YENİDEN KULLANILABİLİR BUZ KÜPLERİ: En sevdiğiniz içecekleri renkli buz küpleriyle zenginleştirin. Bu buzlu buz küpleri, içeceğinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için karıştırıp eşleştirebilmeniz için çeşitli eğlenceli renkler içerir. Sadece en sevdiğiniz rengi kullanın veya renklerin bir kombinasyonunu kullanın. Seçim senin.

İÇECEK SEYRELTMESİNİ ÖNLEYİN: Çabuk eriyen ve içeceklerinizi sulandıran buz küplerinin aksine, bu buz küpleri sıvı içeceklerin tadını sıvıyı seyreltmeden orijinal lezzet konsantrasyonunda tutmanıza yardımcı olur. Eridikçe sıvı plastik içinde tutulur, böylece içeceğiniz başlangıçtaki kadar lezzetli ve ferahlatıcı kalır.

Bir fincan veya normal bardaklar için mükemmel boyut. Küpler, toksik olmayan PE'den ve damıtılmış sudan yapılmıştır ve kazara kırılma, sızıntı veya hasar durumunda zararsızdır. 20 küp, 1L sıvıyı normal sıcaklıkta yaklaşık 1,5 saat soğuk tutabilir ve yalıtımlı torbalarda daha uzun süre dayanır. Not: Mikrodalga veya bulaşık makinesinde kullanmayın.

BARDAĞINIZ İÇİN MÜKEMMEL BUZ KÜPLERİ: Kahveler, alkollü içecekler, su, meyve suyu, soda, kokteyl, serinletici çantalar ve daha fazlası için mükemmeldir. Partilerde, restoranlarda, barlarda, evde eğlencelerde, havuzda ve seyahatlerinizde keyfini çıkarın.
Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.