Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Cicchino Şişe Mantarı 6 lı Paket 718844

ONESTEP DIAMOND SON 48 SAATTE SATILAN : 91 Adet
%52
TL72,95 TL34,95


ONESTEP DIAMOND Bu ONESTEP DIAMOND ürününden sepetinize 24 ve üzeri adette anında %30 indirim alırsınız

Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 6 Adet, TransForMacion Cicchino Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : yükseklik 3 cm , üst çap 2.5 cm, alp çap 2 cm - dünya standartı şişe ölçüleridir.

ANA MALZEME: Mantar malzemeden yapılmış, güvenilir, dayanıklı ve sağlam, tekrar ve uzun süre uygulanabilir, evde, restoranda, kokteyl partisinde veya diğer şarap temalı partilerde kullanıma uygundur.

KONİK TASARIM: Mantar tıpanın konik şekilli tasarımı, şişenin ağzına daha fazla oturur ve sadece üstüne koymanız gerekir, bu da tozu ve uçuşanları şişenizden etkili bir şekilde uzak tutabilir.

GENİŞ UYGULAMA: Şarap şişesi dahil yağdan, biraya, şampanyadan sirkeye kadar her şeyin tadını korumak için de kullanılabilir.Sızıntı konusunda endişelenmeden bu tıpalarla buzdolabınızda veya şarap tutucunuzda yatay olarak saklayın. Şarap içeceğinizi, şişeyi açtığınız günkü kadar lezzetli tutun.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar