Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Sakal Güçlendirici Serum

Son 7 Günde Satılan : 24 Adet
TL421,95


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 5 Adet + 1 Adet hediyeli olarak toplam 6 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 6 Adet, TransForMacion Absolute Professional olarak tasarladığımız,ürünü birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 50 ML

%100 doğal ve saf 7 süper bileşen, sakalınızı, bıyığınızı nemlendirecek, daha hızlı uzamasını sağlayacak, yumuşatacak ve şekillendirecek ve harika görünmesini ve hissettirmesini sağlayacak.

Sakalları ve bıyıkları yumuşak, yönetilebilir ve kıvrımsız hale getirirken aynı zamanda alttaki cildi iyileştirir ve kaşıntıdan kurtulur. Bu karışım cildi nemlendirir, sakalınızı yönetilebilir hale getirir, uzamasını sağlarken ofiste günler veya hafta sonları için mükemmel olan ince kokular sağlar.
Sakal Kaşıntısını ve Alevlenmeyi Önler: Sakalınızın harika görünmesi ve hissetmesi için cildinizin mükemmel durumda olması gerekir. Gerçek Erkek Sakal Yağı sadece sakalı yumuşatmakla kalmaz, aynı zamanda cildi kaşınmayı, kabarmayı ve tahrişi önler. . Yeni bir sakalla gelebilecek sakal kaşıntısını azaltır

SAĞLIKLI SAKAL GELİŞTİRME - Sakal uzatma yağımızın mükemmel karışımı, sakalı beslemeye yardımcı olur ve sakala güç ve büyüme verir. En iyi sonuçları görmek için günde iki kez yüz bölgesine derinlemesine masaj yapın, cildi gün boyunca nemli ve güzel kokulu tutar.

SAKALINIZIN PARLATILMASI VE SAĞLIKLI GÖRÜNMESİNE YARDIMCI OLUR - Bu organik sakal yağı, sakalınızı daha sağlıklı hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda daha dolgun ve kalın görünmesine yardımcı olan yumuşak, parlak bir görünümle daha sağlıklı görünür. Kullanımı çok kolay - sakalınızı ıslatın veya kuru olarak uygulayın. Günde sadece birkaç damla (bir kristal damla içerir). tüm ihtiyacın olan. Elinize koyun ve sonra sakalınıza sürün. Bu kadar basit.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz
Bunları da aldılar